دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید Coronavirus است ‘بدتر از پرل هاربر” و 11 سپتامبر

روز چهارشنبه پرستاران از سراسر ایالات متحده جمع آوری شده در دفتر بیضی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جشن ملی و روز پرستار. در طول این رویداد رئیس جمهور احاطه شده بود توسط چند نفر و هیچ یک از آنها عینک ماسک و یا دیگر تجهیزات حفاظتی. در یک نقطه اعضای رسانه ها پرسش و پاسخ. مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که بیشتر مردم می میرند زمانی که این کشور بازگشایی شد. او اشاره کرد که ایالات متحده نمی تواند مقاومت در برابر باقی مانده بسته دیگر در حالی که در مقایسه coronavirus همه گیر به پرل هاربر و حمله به مرکز تجارت جهانی. او را مسبب مستقیما در چین کسب و کار خودی گزارش شده است.

“بازار سهام است 24,000 و ما را از طریق بدترین حمله ما تا به حال در کشور ما است. این واقعا بدترین حمله ما همیشه به حال. این بدتر از پرل هاربر. این بدتر از مرکز تجارت جهانی. شده است وجود دارد هرگز یک حمله بود و باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. آن را می تواند متوقف شده است در منبع. کرده اید می تواند متوقف شده است در چین. لازم بوده است را متوقف درست در منبع آن نبود.”

رئیس جمهور همچنین تصریح کرد: نقطه ای که او می گفت: قبل از — خود را باور است که این ویروس خواهد ناپدید می شوند.

“شما می دانید این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند. این سوال از زمانی که.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بحث این است که افرادی که مسن تر هستند و یا در معرض خطر بالاتر ممکن است نیاز به ماندن در خانه بیش از جوانتر و کمتر در خطر جمعیت. او گفت که COVID-19 شیوع بیماری می تواند به بازگشت هر دو در کوچک یا بزرگ راه. تفاوت بین ممکن است رخدادهای آینده و اولین تجربه است که آمریکا تا به حال با این ویروس ویرانگر این است که در حال حاضر این کشور می داند که چگونه مسئولیت رسیدگی به آن است. مردم را کوچک embers یا بیشتر سوزی های گسترده باید شیوع عفونت رخ می دهد با توجه به رئيس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بحث شده در سه ماهه سوم انتقال oof اقتصاد ایالات متحده و پیش بینی یک ماهه برای سال 2020 گفت که برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده عالی اقتصاد را برای خود غیر قابل تصور از دست دادن. اما با وجود تلفات انسانی از coronavirus تهمت پیش بینی کرد که حداقل از لحاظ اقتصادی ایالات متحده خواهد شد که یک سال بزرگ سال آینده پس از بهبود اولیه ضرر و زیان از این بیماری همه گیر است که او پذیرفته خواهد شد سرد و آسایش برای خانواده ها در عزاداری.

در همان رویداد خبرنگاران صحبت به پرستاران که می خواهم جمع شده بودند با رئیس جمهور Inquisitr گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در یک پرستار که اعتراف کرد که او را در منطقه تجربه کرده بودند پراکنده تجهیزات حفاظت فردی در طول همه گیر پاسخ. او در تضاد و گفت که ایالات متحده عرضه قابل اعتماد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>