دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به coronavirus بحران در ایالات متحده با یک نظرسنجی جدید جمعه نشان می دهد که برای اولین بار اکثریت آمریکایی ها در حال حاضر از رد او در پاسخ به این بیماری همه گیر. اما یک روزنامه نگار سیاسی و نیویورک تایمز پرفروشترین نویسنده ارائه شده خود توضیح برای چه تهمت به مدیریت بحران در روز شنبه.

با توجه به توییتر ارسال توسط سارا Kendzior که کتاب آینده پنهان در چشم ساده: اختراع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فرسایش امریکا به بررسی تهمت سیاسی افزایش قدمت آن به روز خود را به عنوان یک New York توسعه دهنده املاک و مستغلات در 1980s مغلوب ساختن پیشی جستن “ارضا شدن ایده توده مرگ است.”

در واقع با توجه به Kendzior تهمت نشان داد توهمات خود در مورد توانایی های خود را به “علت آن و چهره بدون عواقب” در مصاحبه برگشت از چهار دهه.

Kendzior قبلا نویسنده 2018 پرفروشترین کتاب مشاهده از روگذر کشور: اعزام از فراموش امریکا. کتاب جدید او در مغلوب ساختن پیشی جستن و کار خود را در چشم های عمومی است که برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 7.

نویسنده پیش نمایش کتاب آینده خود را در یک op-ed برای تورنتو گلوب و ایمیل منتشر شده در هفته گذشته. در این مقاله او به نقل از مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با باربارا والترز در سال 1980 گفت: “وقتی که بد بار آمده و سپس من هر چه من می خواهم.”

او همچنین به نقل از یک سال 1990 مصاحبه با مجله پلیبوی که در آن تهمت بیانگر نگرش جبری و گفت که حتی اگر “شما برنده” مرگ و زندگی “به این معنا نیست جهنم از بسیاری” را به عنوان نقل Kendzior.

Coronavirus patient is loaded onto stretcher.
Coronavirus بحران را نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شیفتگی “جرم مرگ’ با توجه به نویسنده سارا Kendzior. Spencer Platt / گتی ایماژ

در یک مقاله منتشر شده در سال گذشته توسط شرکت سریع , مجله Kendzior ادعا کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “بی تفاوتی” نسبت به مرگ و میر افراد دیگر است “گسترده و همه جانبه” با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه با MSNBC میزبان کریس ماتیوز که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که او می خواهد با استفاده از سلاح های هسته ای و رئیس جمهور.

“اگر ما آنها را چرا ما نمی توانیم از آنها استفاده کنید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت ماتیوز در این مصاحبه به نقل از Kendzior.

در جهان و ایمیل op-ed, Kendzior همچنین گفت که “تخریب و نابودی” هستند و چه مغلوب ساختن پیشی جستن “لیلا” با استناد به نظرات خود را پس از سقوط مالی سال 2008. به جای ابراز همدردی با مردم که رنج می برند تلفات شدید در بحران اقتصادی تهمت اعلام کرد که او “هیجان زده” چشم انداز بهره مندی از فاجعه Kendzior بازگو کرد.

Kendzior در جهان و ایمیل مقاله توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش عاطفی به coronavirus بحران است که تا کنون به کشته شدن بیش از 8,300 آمریکایی ها به عنوان “خوش مشرب.”

“جهان در نهایت وجود دارد, به عنوان آن را در توهمات خود,” Kendzior می نویسد. “همه چیز در حال فروپاشی و در عین حال او نجس باقی می ماند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im