دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موکول تولسا تجمع زیرا او می ترسید Counterprotesters سابق اوباما مشاور می گوید

سابق باراک اوباما دستیار Khalilah هریس به نظر می رسد در MSNBC را آخر هفته در روز شنبه و صحبت به لنگر الکس ویت مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به حرکت خود در Tulsa, اوکلاهما, تجمع از Juneteenth به 20 ژوئن پس از واکنش شدید عمومی. به گزارش خام داستانهریس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم ندارد از احترام به آمریکایی های آفریقایی تبار خواهد بود که با استفاده از تعطیلات به مناسبت پایان دادن به برده داری ولی از ترس از counterprotesters.

تبادل زمانی شروع شد که Witt اشاره کرد تهمت و ادعا می کنند که او به آمریکایی آفریقایی دوستان برای رسیدن به یک تصمیم و خواسته هریس که آیا او احساس مغلوب ساختن پیشی جستن تاریخ اولیه برای تجمع عمدی بود.

“این کاملا عمدی” هریس گفت. “او راه اندازی یک سناریو که در آن او سپس نشان می دهد که او همه چیز را ثابت توسط مراقبت در مورد Juneteenth بزرگداشت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه انتقاد نه فقط برای برنامه ریزی راهپیمایی خود را روز رهایی بیانیه صادر شد برای پایان دادن به برده داری اما برای انتخاب محل تولسا. قابل توجه تولسا بود و به بدترین عمل نژادی و خشونت در تاریخ این کشور زمانی که اوباش از مردم سفید مورد حمله قرار گرفت و به کشته شدن صدها نفر از ساکنان سیاه و سوخته کردن کسب و کار در سیاه و سفید وال استریت — ثروتمندترین سیاه و سفید در جامعه آمریکا در آن زمان است.

Harris به نام تهمت پیشنهاد که او نیاز به صحبت با یک دوست در مورد Juneteenth “مضحک” و گفت: این نشان دهنده رئیس جمهور جهل از “اهمیت اسارت برای او تشکیل شده است.”

“من می خواهم تصور کنید که او نمی خواست به چهره counterprotesters, زیرا, به عنوان من درک آن وجود دارد بسیاری از مردم که در حال saddling برای رفتن به تولسا چرا که او نه تنها بی احترامی بزرگداشت Juneteenth بلکه تولسا نژاد, شورش, بودن بدترین عمل نژادی تروریسم در این کشور در اوکلاهما در سال 1920.”

در پایان از ارز هریس خواست رای دهندگان به یاد داشته باشید تهمت را به اتهام قصد اخلال در Juneteenth.

در یک قطعه برای سی ان ان, Maeve رستون به نام تهمت تصمیم به برگزاری اولین رالی پس از coronavirus همه گیر خود را “گیج کننده ترین تصمیم اخیر.” با توجه به رستون گزارش یک توافق منبع آشنا با رئيس جمهور در برنامه سفر ادعا کرد که اوکلاهما انتخاب شد برای این تجمع به دلیل تهمت دوستانه جمعیت و کم شیوع کروناویروس در مقایسه با کشورهای دیگر.

مانند Khalilah هریس برخی از باقی مانده اند ديپلمات که برنده رالی تاریخ بود و نه یک حرکت عمدی به سوخت نژاد جنگ است. قابل توجه کالیفرنیا سن. کامالا هریس گفت که زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی شد یک سیگنال روشن به سفید supremacists.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>