دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بنا به گزارش “خشمگین” در Dr. Anthony Fauci جایگزین او با A. G. ویلیام Barr در جلسه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش رشد خشمگین در کشور بالا متخصص بیماری های عفونی دکتر آنتونی Fauci, برای, نشان می دهد که اقتصاد نیاز به ماندن قفل شده را برای مدت طولانی به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حال حاضر Fauci بود و به طرز محسوسی از دست رفته از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین جلسه عمومی در گسترش ویروس به جای روز دوشنبه توسط دادستان کل ویلیام Barr.

به عنوان رویترز گزارش Barr ساخته شده و اولین بازی خود را در حال حاضر روزانه جلسات ظاهر می شود در روز دوشنبه برای بحث در مورد تلاشهای دولت برای مبارزه با قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار مورد نیاز تجهیزات پزشکی. پیش از آن در روز تهمت امضا فرمان اجرایی به منظور جلوگیری از احتکار و قیمت درآوردن و Barr گفت که وزارت دادگستری در حال حاضر بررسی شده است برخی از موارد بالقوه مردم احتکار در یک “مقیاس صنعتی” و سپس دستکاری بازار برای سود.

“ما منتظر نیست برای این منظور امضا شود. ما دریافت کرده اند شواهد به تازگی. ما در حال حاضر آغاز تحقیقات از فعالیت هایی است که اخلال در زنجیره تامین و حاکی از احتکار” Barr به خبرنگاران گفت:.

در حالی که هنوز روشن نیست که چرا Fauci بود در روز دوشنبه جلسه غیبت او درو قابل توجهی مقاومت مواجه و از بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان. دیگران در زمان موضوع را با بر رفتار در این جلسه اشاره کرد که او خنده در مغلوب ساختن پیشی جستن جوک زمانی که یکی از سخنرانان در مورد داشتن یک تب با درجه پایین و رئیس جمهور در مورد اظهارات “عصبانی” خبرنگاران.

نگرانی ویژه ای به بالا بعد از یک سری گزارش از اصطکاک بین تهمت و Fauci. به عنوان Inquisitr گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن رشد “خشمگین” در Fauci برای پیشنهاد تمدید اقتصادی shutdown به منظور جلوگیری از گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به طور فزاینده ای خسته در این ایده از اقتصاد در حال تعطیل نشان می دهد در روز دوشنبه که او می تواند برای برخی از محدودیت ها برداشته شود زودتر از کارشناسان پزشکی توصیه می شود.

هر چند Fauci ملت را بالا متخصص در گسترش بیماری های عفونی در یک گزارش ادعا کرد که تهمت بود به جای تکیه بر رهبران دنیای کسب و کار به تعیین که به رابطه ادامه دهید.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است خشمگین” یک جمهوری خواه سابق بال غربی گفت: با توجه به Vanity Fair. “او خواستار شده است رهبران کسب و کار درخواست اگر او فقط باید بازگشایی اقتصاد است.”

گزارش از تنش بین تهمت و Fauci تاریخ هفته. بازگشت در اواخر ماه فوریه به عنوان برگ برنده شد و هنوز هم در بیانیه های عمومی کم اهمیت جلوه دادن شدت شیوع و پیش بینی است که این امر به زودی در ایالات متحده, نیویورک تایمز گزارش داد که کاخ سفید منع Fauci از صحبت کردن در مورد گسترش coronavirus بدون گرفتن تایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>