دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش آتش سوزی IG بررسی مایک Pompeo — در دولت خود توصیه

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است یک بازرس کل بود که در گزارش تحقیق مایک Pompeo — و یک مقام وزارت خارجه گفت: رئیس جمهور پس در Pompeo خود توصیه.

به عنوان ABC News در گزارش یک سخنگوی وزارت امور خارجه و عضو ارشد کنگره دستیار تایید کرد که تهمت اخراج دولت بازرس کل استیو Linick اواخر روز جمعه, آخرین بازرس کل به سرنگون تحت شرایطی بحث برانگیز. Linick تا به حال گزارش شده است بررسی Pompeo بود و علنا گسله مغلوب ساختن پیشی جستن برای دست زدن به او از وزارت خارجه به خصوص درمان از کارکنان ارشد و چه ABC News مشخص می شود به عنوان یک “آسیب استخدام یخ” که در سمت چپ موقعیت های کلیدی خالی است.

Linick تا به حال سابقه در نقش برمیگردد مغلوب ساختن پیشی جستن اول منصوب و در سال 2013 توسط رئیس جمهور باراک اوباما پس از خدمت به عنوان یک حرفه ای دولتی و وکیل ارشد وزارت دادگستری رسمی تحت جورج دبلیو بوش است. Linick همچنین به عنوان وکیل ایالات متحده در دوران بیل کلینتون دولت در این گزارش اضافه شده است.

در حالی که Linick شده بود بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای خودداری از کمک نظامی به اوکراین به عنوان او فشرده برای بررسی جو بایدن به ABC News در گزارش ذکر کنگره الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس که گفت که Linick بازرس عمومی دفتر “باز کرده بود رسیدگی به وزیر Pompeo.” انگل اضافه شده که Linick شلیک “در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

“این شلیک شده است ظالمانه عمل یک رئیس جمهور در تلاش برای محافظت از یکی از وفادار ترین حامیان وزیر امور خارجه از پاسخگویی” انگل گفت: خروجی اخبار.

به عنوان Inquisitr گزارش Linick گزارش شلیک می آید یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رییس جامعه اطلاعاتی بازرس کل که برای اولین بار به ارمغان آورد جلو یک شکایت از یک افشاگر اطلاعاتی در مورد تهمت اقدامات نسبت به اوکراین است. همانطور که واشنگتن پست گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در نامه ای به کنگره است که او از دست داده بود اعتماد به نفس در اتکینسون.

“این بسیار حیاتی است که من با کمال اعتماد به نفس در انتصاب خدمت به عنوان بازرسان طور کلی” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در نامه ای به دست آمده و منتشر شده در بخشی از واشنگتن پست. “این است که دیگر مورد با توجه به این بازرس کل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است حذف تعدادی دیگر از چهره های کلیدی از اوکراین رسوایی و پس از آن استیضاح دادگاه از جمله کلید شاهدانی که شهادت در طول دوره آزمایشی. که شامل الکساندر Vindman یک ارتش ایالات متحده سرهنگ که مشغول به کار در کاخ سفید و شهادت به عنوان جنبه های کلیدی از مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین که در آن تهمت فشرده برای بررسی است. Vindman اخراج شد و همراهی از کاخ سفید به عنوان Vindman برادر که کار کرد در بخش دیگری از کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>