دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خواسته FBI در هوش مطبوعاتی در سال 2016 در عين حال روسیه بد است؟’

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خواسته FBI در هوش مطبوعاتی در سال 2016 که آیا روس ها بد بودند — یک سوال که به عنوان FBI بود گزارش هشدار نامزد که آنها در تلاش برای نفوذ به مبارزات انتخاباتی خود را.

خلاصه ای از این جلسه منتشر شده در جمعه توسط سیاسی نشان داد که حزب جمهوری خواه نامزد شد کنجکاو در مورد تهدید است که روسیه مطرح شده به ویژه هنگامی که در مقایسه با چینی ها. در آن زمان بازرسان فدرال بودند به دنبال اتهامات که کرملین بود از مداخله در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده خواهد بود و بعد نتیجه بگیریم که آن را با هدف کمک به تهمت انتخاب شود. تهمت بود در جریان این تهدیدات بالقوه.

به عنوان هافینگتون پست اشاره کرد او پرسید: این فرد تحویل توجیهی “در حال روس ها بد است ؟” و در ادامه نیز بپرسید که آیا روسیه و یا چین بدتر شد که آن را به نقض ممنوعیت آزمایش هسته ای.

“اف بی آی عامل و سپس به اشتراک گذاشته شده است که زمانی که او گفت: تهمت و تیم او که آمریکا یک رهبر جهانی در ضد جاسوسی,’ تهمت پرسید: ‘روسیه بیش از حد؟” “در این گزارش اشاره کرد.

آن را غیر معمول نیست برای نامزدهای ریاست جمهوری برای شروع به دریافت اطلاعات جلسات در طول مبارزات انتخاباتی و به تازگی معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت که او شروع به آنها را دریافت. بایدن گفت که او آموخته است که روسیه هنوز در تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آینده مسابقه در تلاش برای سلب مشروعیت روند انتخابات.

برگ برنده خود را رو سوال که آیا مبارزات انتخاباتی خود استقبال روسیه دخالت و تبانی با دولت به دخالت در انتخابات 2016 یک اتهام است که رئیس جمهور به مدت طولانی و به شدت تکذیب کرد. یک گزارش ویژه از وکیل رابرت مولر گفت که هیچ شواهدی از یک توطئه جنایی, هر چند هم توجه داشته باشید تعدادی از ارتباطات بین مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی و روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به صورت نقد برای اقدامات خود را نسبت به روسیه از جمله ظاهر شدن به پهلو با ولادیمیر پوتین در او ادعا می کند که این کشور را نه دخالت در انتخابات. منتقدان می گویند او بیش از حد نزدیک با پوتین پس از ملاقات در راز و گزارش گرفته شده در طول های بزرگ به اطمینان حاصل شود که مسائل مورد بحث در این جلسات نیست حتی به بالای اعضای خود دولت است.

رئیس جمهور در این آتش سوزی پس از گزارش می دهد که یک سازمان اطلاعاتی تا به حال ارائه شده اند نعمت به ولایت متصل داعش برای کشتن سربازان آمریکایی.

هر چند بسیاری از سیاستمداران در هر دو طرف راهرو به نام برای یک تحقیق دقیق تر و عواقب بالقوه از جمله تحریم های ناروا شده است تا حد زیادی سکوت در مورد این اتهامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر