دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت نامه ای هفته گذشته است که ترویج کننده راه حل به عنوان یک Coronavirus درمان گزارش ادعا می کند

طولانی نیست قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز شناور ایده تحقیق امکان تزریق مواد ضد عفونی کننده برای مبارزه با coronavirus گاردین گزارش داد که علامت Grenon رئیس بزرگترین گروه در ایالات متحده آمریکا است که peddles صنعتی سفید کننده به عنوان یک COVID-19 درمان در نامه ای به رئیس جمهور.

“جناب آقای رئیس جمهور, من دعا می کنم شما خواندن این نامه و مداخله” Grenon گفته نوشت: قبل از این ادعا کرده بود حامیان نوشتن به ناروا اصرار او برای محافظت از این گروه coronavirus درمان است.

با توجه به گروه, پیدایش II, شیمیایی, که در آن یک “معجزه معدنی راه حل” — یا MMS — می تواند در درمان 99 درصد از همه شناخته شده بیماری ها از جمله اچ آی وی/ایدز مالاریا و سرطان است. Grenon است “اسقف اعظم” از فلوریدا مستقر است که ادعا می شود یک کلیسا است. با این حال گاردین ادعا می کند آن است که بزرگترین تولید کننده و توزیع کننده دی اکسید کلر سفید کننده است که در آن سیاهی به عنوان یک “معجزه درمان است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن کردم MMS و همه اطلاعات!!!” Genon نوشت: در Facebook صفحه ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز نظرات در coronavirus جلسات. “همه چیز اتفاق می افتد مردمی! خداوند کمک به دیگران برای دیدن حقیقت!”

طولانی نیست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن, نظرات, U. s. غذا و داروی آمریکا (FDA) در زمان فدرال اقدام برای جلوگیری از پیدایش II از فروش آن را “مضر” coronavirus درمان است.

با توجه به میامی جدید تایمزپیدایش II فراهم می کند دستورالعمل دوز برای “مراسم مذهبی دوز” آن را بداند لازم برای درمان coronavirus در هر دو بزرگسالان و کودکان است.

“شکایت ادعای این گروه این است که توزیع غیر قانونی تایید نشده داروهای جدید با گمراه کننده و نادرست شوی و مدعی متهمان محصولات شامل نمی شود کافی جهت استفاده از” گزارش می خواند.

در مارس 17, ایالات متحده منطقه قاضی Kathleen M. Williams گزارش اعطا دستور موقت برای توقف پیدایش دوم فروش صنعتی آن سفید کننده درمان است.

آریانا Fajardo Orshan ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب فلوریدا منتشر شده بیانیه ای که خطاب prosection اهداف که سوار دستور.

“ما مدافع سرسخت دنبال عاملان تقلب طرح به دنبال استفاده از COVID-19 بیماری همه گیر. نه تنها این محصولات مضر اما توزیع آنها و استفاده ممکن است به جلوگیری از کسانی که بیمار هستند از دریافت مشروع بهداشت و درمان آنها نیاز دارند.”

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده تهمت است پس ادعا کرد که او را “طعنه آمیز” زمانی که او مطرح کرد این ایده از مواد ضد عفونی کننده برای coronavirus درمان است. رئیس جمهور ادعا می کند او این سوال را پرسید تا ببینید که چگونه خبرنگاران واکنش نشان می دهند و اشاره کرد که مواد ضد عفونی کننده جان coronavirus هنگامی که در دست است.

بدون در نظر گرفتن بسیاری اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن نظر ظاهر نمی شود طعنه و به نظر می رسد کارگردانی در دیدگاه ویلیام برایان یک امنیت داخلی رسمی که در مورد چگونگی خاص مواد شیمیایی و همچنین نور خورشید می تواند کشتن COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>