دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیش بینی ‘جهنم بد دو هفته’ به عنوان کارشناسان هشدار می دهند تا 240,000 Coronavirus مرگ و میر

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که ایالات متحده می تواند در مواجهه با یک مشکل چند هفته پیش خود را به عنوان coronavirus نیروی کار کارشناسان هشدار داده است که مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند به عنوان بالا به عنوان 240,000.

به عنوان HuffPost گزارش رئیس جمهور خواست آمریکایی ها به این بیماری همه گیر به طور جدی و سخت کار برای محدود کردن گسترش این بیماری است.

“من می خواهم هر آمریکایی به آماده برای روز سخت که پیش رو” او گفت:. “ما در حال رفتن به رفتن را از طریق بسیار دشوار دو هفته.”

او خواست که مردم را درمان محدود کردن گسترش این بیماری به عنوان “موضوع مرگ و زندگی است.”

در نزدیک به روزانه coronavirus کنفرانس خبری ان بی سی نیوز گزارش می دهد که تهمت هشدار داد که بعد از چند هفته می تواند چیزی است که “ما هرگز قبل از دیده می شود.”

“این می تواند یک جهنم از یک بد دو هفته. این است که رفتن به بسیار بد دو و شاید سه هفته. این است برای رفتن به سه هفته مثل ما هرگز قبل از دیده می شود” او هشدار داد.

در ضمن دکتر دبورا Birx عضو مجلس coronavirus نیروی کار صحبت کرد و در مورد کاخ سفید پیش بینی وجود دارد که می تواند در هر نقطه از 100,000 به 240,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. در ابتدا دولت گفت که میلیون ها نفر می میرند اما اجتماعی فاصله و تلاش دیگر کمک کرده اند به طور چشمگیری پایین تر می بینی.

او گفت که او بر این باور است که اگر آمریکایی ها را گسترش COVID-19 جدی اعداد می تواند حتی پایین تر از پیش بینی های فعلی.

Dr. Anthony Fauci, یک عضو نیروی کار و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را به عقب رانده و در پیش بینی. او گفت که در حالی که این تعداد می تواند بدترین سناریو او معتقد بود که با تلاش های این شماره می تواند پایین تر از آن است.

“ما می خواهیم انجام دهیم بسیار بهتر از آن است,” او گفت:.

به عنوان یک نتیجه از وخیم ارقام کاخ سفید به تازگی اعلام کرد که این امر گسترش دستورالعمل های اجتماعی فاصله اقدامات تا پایان ماه آوریل است. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا بود گفت که او می خواهم برای دیدن کشور “باز” عید پاک, اما پس از مشاوره با کارشناسان مشخص شد که این تاریخ برای شل کردن توصیه های که نیاز به عقب رانده شود.

بازار سهام به طور چشمگیری کاهش یافته روز چهارشنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را پیش بینی خشن چند هفته. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و 700 امتیاز و S&P تضعیف 3 درصد است. این سه ماهه بوده است که یکی از بدترین ها در بازار سهام, تاریخچه S&P گزارش خود بدترین سه ماهه اول از سال 1938. داو آن بدترین سه ماهه اول در تاریخ آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>