دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سپاس برای آنچه که او به نام “مردم!” او به عنوان یک تصویری از coronavirus anti-مستند معترضان اذیت و آزار یک روزنامه نگار محلی و او را متهم به واسطه “خبر جعلی.”

رئیس جمهور اشتراک ویدیو نوشته شده توسط Kevin Vesey یک خبرنگار اخبار 12 لانگ آیلند که تحت پوشش این هفته اعتراض در منطقه علیه دولت stay-در-خانه سفارش. در این ویدئو Vesey ساخته شده راه خود را به پایین یک پیاده رو در حالی که احاطه شده توسط معترضان حمل علائم خواستار بازگشایی کسب و کار همراه با دیگران حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از ضد قفل معترضان متوقف به آزار و اذیت روزنامه نگار از جمله یکی که تکرار یک عبارت رایج مورد استفاده توسط تهمت نسبت به رسانه ها و اعضای این رسانه ها هستند که انتقادی از او.

“شما دشمن مردم!” یک معترض شنیده شد فریاد به عنوان روزنامه نگار راه می رفت گذشته است.

دیگران شروع به شعار “خبر جعلی است و نه ضروری” به عنوان روزنامه نگار در ادامه به فیلم است. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ترجمه این ویدئو دو بار جداگانه از جمله یکی در اواخر روز جمعه که در آن او نقل شده است که عبارت است.

در پیام روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به ستایش معترضان خواستار آنها را “بزرگ مردم است.”

Vesey همچنین یک دیگر گزارش که در آن او توضیح داد که آنچه در پشت صحنه اتفاق افتاده که او فیلم برداری از اعتراض و نشان دادن بسیاری از افرادی که صمیمی همراه با تعداد کمی متوقف شده که به آزار و اذیت او.

Vesey اشاره کرد که او روایت Facebook live تصویری که در آن او ساخته شده مشاهدات در مورد اندازه اعتراض و اینکه آیا مردم رعایت اجتماعی فاصله. او در ابتدا مصاحبه یک زن بود که نگران خانواده اش کسب و کار کوچک بسته که Vesey گفته بود “مکالمه خوب” و “خوب است.”

آن بود که پس از او در نقل مکان کرد و شروع به نشان می دهد دیگر معترضان که برخی تبدیل به اذیت و آزار او از جمله یک زن که او تا به حال مصاحبه برای یک داستان قبلی و آنها Vesey گفت: موافق نیست با گزارش افرادی که رعایت نمی کنند اجتماعی فاصله.

“شما می توانید ببینید که او با پوشیدن یک ماسک و او را بسیار نزدیک به من,” او گفت و اشاره کرد که این زن می گوید: او تا به حال COVID-19 و باور نمی کند او نیاز به پوشیدن ماسک. Vesey گفت که او نیز تا به حال COVID-19 اما هنوز هم می پوشد یک ماسک که هیچ شواهد قطعی است که افرادی که آلوده شده اند باید آنتی بادی است که جلوگیری از عفونت.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای تشویق معترضان اذیت و آزار Vesey دیگر روزنامه نگاران را ستوده اند او را برای نشان دادن حرفه ای در مواجهه با چنین دشمنی.

“با تشکر برای تلاش به انجام کار خود را” کیتی کوریک در توییتی در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de