دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است یک بدبینانه طرح’ به قربانی Anthony Fauci, نویسنده می گوید

نویسنده آماندا Marcotte منتشر شده از یک قطعه برای سالن در روز دوشنبه که در آن او مشخص شده ممکن است “بدبینانه طرح” است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قربانی Anthony Fauci برای دولت خود ادعا شکست برای grabble با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Marcotte با اشاره به پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که تهمت مانع Fauci از پاسخ یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین. این داروی ضد مالاریا نشان داده است بالقوه برای درمان COVID-19 اما همراه با خطراتی از جمله آسیب به سیستم عصبی و قلب و حملات و آسیبهای روانی.

با توجه به Marcotte این ارز نکات در مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است طرح شود.

“او شروع به کارگاه بهانه او استفاده خواهد کرد و سپر بلا او را قربانی به منظور فرار از سرزنش — که او غنی سزاوار — برای چگونه به شدت این بحران چرخید خارج از کنترل است. و فرد بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به اصلی قربانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را است Fauci خود را.”

42 ساله فمینیسم و سیاست نویسنده گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “بی پایان اعتیاد به مواد مخدره” پشت مخدر است بخشی از یک طرح در نهایت تکیه بر یک “QAnon به سبک تئوری توطئه” درباره تلاش خود را برای نجات آمریکایی ها از coronavirus با یک “داروی معجزه” و تلاش برای خنثی کردن چنین تلاشی توسط “دولت عمیق.”

به گزارش BuzzFeedراست گرا اثرگذارندهها در حال حاضر هل دادن نظریه که Fauci در حال کار با هیلاری کلینتون برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به انتشار نظریه ساخته شده راه خود را بر روی 4chan را /pol/ پیام هیئت مدیره که در آن کاربران دلالت Fauci در یک “جهانی پدوفیلیا حلقه” و “جهانی یهودی دوز و کلک.”

اخیرا رادیو فردا میزبان Tucker Carlson گرفته است هدف در Fauci و او را متهم کرد و باعث “خودکشی ملی” از طریق فشار اجتماعی فاصله است که موجب فروپاشی اقتصادی در میان همه گیر.

Marcotte به نام Fauci “بیشترین آشکار نامزد” برای تبدیل شدن به یک “تبه کار” برای توطئه درست با اشاره به مشابه نقش سابق FBI مدیر James Comey سابق و مشاور ویژه رابرت مولر باید ساکنان در چنین نظریه. با توجه به Marcotte اگر این ویروس با موفقیت موجود از اجتماعی فاصله محافظه کار صاحب نظران نخواهد لینک آنها را به طور بالقوه کاهش تلفات اما ادعا می کنند که قرنطینه شد هرگز واقعا مورد نیاز است. علاوه بر این, او می گوید: آنها ادعا می کنند که هیدروکسی کلروکین یک “راه حل واقعی” بود که هرگز در نظر گرفته شده با توجه به فشار از دولت و نیروهای.

“و Fauci برگزار خواهد شد تا به عنوان نی-مرد تبه کار در این توطئه زیرا او حمایت اجتماعی فاصله و تردید از دکتر مغلوب ساختن پیشی جستن مخدر معجزه” Marcotte نوشت.

در روز دوشنبه جامعه قفسه سینه آمریکا پیشرو گروهی از پزشکان که درمان بیماری های تنفسی توصیه می شود استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بيماران تحت شرایط خاصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>