دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن در فلوریدا در ترافالگار گروه نظرسنجی

یک نظرسنجی جدید از ترافالگار گروه را نشان می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گره خورده با جو بایدن در میدان نبرد ایالت فلوریدا Breitbart گزارش شده است.

با توجه به بررسی که نمونه 1,072 به احتمال زیاد انتخابات عمومی رای دهندگان از 29 ژوئن تا 2 جولای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن باید 45.9 درصد پشتیبانی می کند. در جای دیگر 5.9 درصد از رای دهندگان در نظر سنجی انتخاب یک شخص ثالث نامزد و 2.8 درصد مردد بودند.

هر Newsmax, فلوریدا است که به طور معمول “یکی از بزرگترین میدان نبرد متحده” در ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری.

“همچنین این خانه جدید دولت برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن است که شهر نیویورک را مغلوب ساختن پیشی جستن برج فلوریدا برای این چرخه انتخابات در تماس تلفنی املاک خود را در Mar-a-لاگو در پالم بیچ خود صفحه اصلی” گزارش می خواند.

همانطور که اشاره شد توسط Breitbartبررسی سوال 54.4 درصد رای دهندگان زن و 45.6 درصد نر رای دهندگان. قابل توجه این نشریه ادعا می کند که بایدن تمایل به انجام بهتر با رای دهندگان از مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به نیوز مکسدیگر نظرسنجی های اخیر از ترافالگار گروه نشان داد بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن در مسابقات. در ویسکانسین ، pollster به تازگی قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن در سرب با 45.5 درصد حمایت بایدن را 44.6 درصد است. برعکس این گروه نشان داد بایدن پیشرو در میشیگان با 46.2 درصد حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن 45.3 درصد است.

این ترافالگار گروه متفاوت از سایر نظرسنجی در استفاده از آن به احتمال زیاد رای دهندگان است که گفته جمعیتی که با دقت بیشتری نشان دهنده رای گیری رفتار نسبت به ثبت نام رای دهندگان. این ناظر انتخابات یکی از معدود شرکت هایی است که حاکی از مغلوب ساختن پیشی جستن در رهبری یک روز قبل از سال 2016 انتخابات و زمانی که او به ضرب و شتم هیلاری کلینتون ،

U.S. President Donald Trump speaks to members of the media prior to his departure from the White House November 20, 2018 in Washington, DC.
  الکس ونگ / گتی ایماژ

صاحب ترافالگار گروه گرجستان بر اساس استراتژیست سیاسی رابرت Cahaly به تازگی ادعا کرد که خجالتی و تمایلی تهمت رای دهندگان ممکن است ابراز نظر خود را در نظرسنجی های اخیر.

خارج از ترافالگار گروه اخیر Tampa Bay Times تحلیل ایالت رای گیری داده ها قرار داده بایدن با 47.4 درصد پشتیبانی و مغلوب ساختن پیشی جستن در 42.5 درصد است. با توجه به انتشار تهمت باید امن فلوریدا به شانس برنده شدن در ماه نوامبر.

“اگر پای صندوق های رای ثابت کند درست است و اگر تهمت نمی تواند را تشکیل می دهند که زمین در چهار ماه آینده بایدن است به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است. در حالی که بایدن می تواند به از دست دادن استطاعت فلوریدا 29 کالج انتخاباتی رای تهمت عملا هیچ مسیر را به نفع خود در کاخ سفید بدون حمل آفتاب دولت است.”

انتشار اشاره کرد که برخی از نظرسنجی ها در ماه های مارس و آوریل قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن جلوتر از بایدن در فلوریدا. پس از coronavirus رئیس جمهور خالص تصویب در دولت گفته کاهش دو رقمی.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نظرسنجی های اخیر “ناقص و غیر قابل پیش بینی” و این رئیس جمهور است که در مسیر به پیروزی در فلوریدا به عنوان او در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>