دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘مایل و یا قادر به جلوگیری از کاهش حمایت دموکرات استراتژیست می گوید

در یکشنبه op-ed به صورت تپهدموکراتیک استراتژیست کوین دیوارها استدلال کرد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یا “مایل و یا قادر” به “ساقه جزر و مد” از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که او در حال از دست دادن حمایت از آمریکا.

با توجه به دیوارها اخیر نتایج نظر سنجی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان خود را “تن-ناشنوا” و “نامناسب” پاسخ به موضوع زندگی جنبش است که در سراسر کشور زیر جورج فلوید مرگ است. به طور منظم رادیو فردا مهمان با اشاره به یک نظرسنجی اخیر از این شبکه نشان داد که بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 12 امتیاز. به دیوارها اشاره کرد همان بررسی نشان داد که 61 درصد از رای دهندگان مورد بررسی سایتهای مغلوب ساختن پیشی جستن “دست زدن به روابط.”

به گزارش سیاسیتهمت انتخاباتی نیز منتقل تن در. در حالی که این نشریه گفت: این کمپین هنوز علنا ادعا می کند که رئیس جمهور این است که رقابتی در ایالات متحده است که به او کمک کرد تا برنده شدن در سال 2016 شماره داخلی گفته نشان می دهد در غیر این صورت. این نشریه ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان خصوصی انتظار دو باخت در زنگ کمربند و دیگر پیش بینی پیروزی, به عنوان آنها قبل از همه گیر.

دیوارها نیز اشاره کرد که وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تحولات جدید قبل از ماه نوامبر است.

“همانطور که همه ما می دانیم که چهار ماه است یک ابدیت در سیاست,” او نوشت. “در نظر بگیرید که فقط چهار ماه پیش در تاریخ 1 مارس تنها دو آمریکایی کشته شده بود از COVID-19. ویروس جدا شد بیشتر به سواحل غرب و نیویورک تا به حال فقط تایید اولین مورد است. هر دو Breonna تیلور و جورج فلوید هنوز زنده و سالم است.”

Republican presidential nominee Donald Trump stands at his podium during the Presidential Debate at Hofstra University on September 26, 2016 in Hempstead, New York.
  برنده McNamee / گتی ایماژ

این دیوارها ادعا کرد که مدت چهار ماه است که هنوز هم یک “محدود” پنجره برای تولید شتاب به اندازه کافی برای مقابله با رانت و “قوی احساسات منفی” است که رای دهندگان آمریکایی ابراز داشته اند نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته های اخیر.

“این به طور فزاینده ای روشن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است یا مایل و یا قادر به بنیادی که جزر و مد” دیوارها به این نتیجه رسیدند قطعه.

اگر چه جمهوری خواهان گفته رشد نگران بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه شعارهای واشنگتن پست گزارش داد که رئیس جمهور باقی می ماند اعتنا نمیکند. با توجه به انتشار یک مقام کاخ سفید و خارج از مشاور رئیس جمهور گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که توسل به سفید خود را پایه و “به دنبال غرایز خود را” انجام خواهد داد او را به پیروزی در ماه نوامبر.

به عنوان Inquisitr گزارش اوهایو سابق فرماندار جان Kasich ادعا کرد که جمهوری خواهان در حال پریدن از کشتی در مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل اختلاف نظر با استراتژی مبارزات انتخاباتی که به نظر می رسد به سرمایه گذاری در افزایش تنش های نژادی در سراسر ایالات متحده است. Kasich گزارش شده است که نه تنها به عنوان برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره گفته نگران است که این استراتژی در حال کار در برابر جریان فرهنگ مدرن آمریکا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>