دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘تکان دهنده’ از دست دادن رای دهندگان در چهار جمهوری خواه متحده گزارش می گوید

در دوشنبه قطعه به صورت خام داستاننگار الکس هندرسون مشخص نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “تکان دهنده” از دست دادن رای دهندگان در تگزاس و جورجیا کانزاس و مونتانا — همه جمهوری خواه متحده است.

هندرسون با اشاره به نظر سنجی های اخیر در تگزاس نشان داد که دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن به میزان 5 درصد است. قابل توجه تهمت برنده سنتی قرمز دولت با 9 درصد در سال 2016. در جای دیگر در گرجستان که یک نور قرمز دولت مانند تگزاس نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی بایدن به اندازه 4 درصد است. اما اخیر OAN/Gravis, بازاریابی, نظرسنجی قرار داده و رئیس جمهور پیش از بایدن در دولت 3 درصد است.

اگر چه Civiqs نظرسنجی از مه نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بایدن در کانزاس با 12 درصد نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که این منجر به کاهش یافته به تک رقمی. به عنوان هندرسون اشاره کرد آخرین بار یک دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنده کانزاس در سال 1964 زمانی که رئیس جمهور لیندون جانسون را شکست داد Barry Goldwater.

“در یک کشور به عنوان جمهوری خواه به عنوان کانزاس تهمت باید مطابق دو رقمی شود. اما پس از آن کانزاس نیز که در آن دموکرات لورا کلی, در حال حاضر, کانزاس,’ فرماندار زمانی تعجب آور پیروزی در سال 2018 است.”

در حالی که برگ برنده برنده مونتانا با 20 امتیاز در سال 2016 اخیر دانشگاه ایالتی مونتانا نظرسنجی نشان داد او منجر بایدن تنها 5 درصد است. نه تنها که اما دولت سنا نژاد نیست جواب خوبی با جمهوری خواهان به دموکرات فرماندار استیو بولاک در حال حاضر جلوتر از وقت جمهوری خواه ایالت استیو Daines.

U.S. President Donald Trump leaves the White House on Marine One, on July 10, 2020 in Washington. DC.
  برنده McNamee / گتی ایماژ

به گزارش گاردیندر جریان رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا نیست, به خوبی جواب برای چند جمهوری خواهان در اتاق بالایی است که می تواند ایران را به از دست دادن کنترل در نوامبر است. قابل توجه سوزان کالینز جونی ارنست, Cory گاردنر, مارتا McSally و تهم Tillis همه انتهایی خود را دموکراتیک مخالفان در پای صندوقهای رای است.

“حتی منجر تهمت وفاداران میچ مک کانل و لیندزی گراهام در صورت سفت چالش های دموکراتیک از مخالفان افزایش بودجه در کنتاکی و کارولینای جنوبی به ترتیب” نشریه نوشت.

در یک قطعه برای اقیانوس اطلس, David A. گراهام استدلال کرد که بسیاری از جمهوری خواهان در حال فاصله گرفتن از مغلوب ساختن پیشی جستن در میان بحث برانگیز خود را با دست زدن به آمریکا در ناآرامی های نژادی و coronavirus بیماری همه گیر. اگر چه گراهام اشاره کرد که معلوم نیست اگر چنین defections در حال انعکاسی از گسترده تر الگوی او پیشنهاد آنها نیست جواب خوبی برای جمهوری خواهان در میان مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری های اخیر.

“اما جمهوری خواه به مقامات منتخب می توانید ببینید همه همین نظر سنجی هر کس دیگری می تواند به علاوه برخی بیشتر و آنها یک بار دیگر محاسبه است که ایستاده و با مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند هزینه آنها بیش از ایستاده از هم جدا است.”

هنوز هم برخی از نظر سنجی نمی bode به عنوان ضعیف برای مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه. به عنوان Inquisitr گزارش اخیر ترافالگار گروه نظرسنجی قرار داده و رئیس جمهور پیش از بایدن در ویسکانسین — البته با 1 درصد است. قابل توجه ترافالگار گروه یکی از تنها شرکت های نظرسنجی برای پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016 و نظرسنجی انتخابات عمومی رای دهندگان برای یک ادعا درجه بالاتری از دقت و صحت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>