دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است قرار دادن هواداران خود را در معرض خطر با لغو تظاهرات می گوید دموکراتیک نماینده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز شنبه گفت که او هیچ برنامه ای برای متوقف کردن مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات در میان coronavirus بحران که نبود به خوبی دریافت شده توسط نماینده دموکرات جکی Speier. به گزارش Breitbart, Speier ساخته شده ظاهر در MSNBC در روز یکشنبه و ادعا کرد که تهمت قرار دادن هواداران خود را در معرض خطر توسط ادامه به برگزاری معروف خود MAGA حوادث.

“من فکر نمی کنم رئیس جمهور قادر است از ما گفتن حقیقت در مورد کوروناویروس” او گفت:.

Speier تکرار سابق مغلوب ساختن پیشی جستن Veterans Affairs, منشی, David Shulkin و گفت که مردم باید با تکیه بر دانشمندان “تلاش برای گفتن حقیقت” حتی اگر اظهارات خود را در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این واقعیت است که او مایل به انصراف از او تظاهرات های مختلف نشان می دهد که او حاضر است به جای حتی سرسخت ترین هواداران در معرض خطر چون ما قرار است برای اقامت شش پا را از افراد دیگر به منظور کاهش ارز از کسانی که ویروس ها.”

با توجه به Speier تهمت تصمیم خود را به ادامه تظاهرات در میان بحران را نشان می دهد که او را برای اجرای مناسب این کشور در طول یک زمان.

با وجود Speier نظرات تهمت نیست تنها سیاستمدار در ادامه مبارزات انتخاباتی خود را در میان گسترش COVID-19. رئیس جمهور دموکرات ریاست جمهوری, رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی سندرز نیز نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف مبارزات انتخاباتی خود را.

به عنوان گزارش شده توسط کسب و کار خودیتهمت نمی کند در حال حاضر هر گونه تظاهرات ذکر شده در مبارزات انتخاباتی خود برنامه که از یکشنبه شب. صرف نظر رئیس جمهور ادعا می کند که او هیچ نگرانی بیش از چنین رویدادها و ادامه خواهد داد به نگه داشتن آنها را در میان coronavirus گسترش یافته است.

“من تا به حال هر گونه مشکل در پر کردن آنها او گفت:” در حالی که بازدید از آتلانتا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ستاد در روز جمعه. “ما فقط به حال یک در کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, همه جایی و ما ده ها هزار نفر از مردم ایستاده در خارج از میدان جنگ.”

در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کرده است و نیمی از تظاهرات عمدتا در ایالات متحده است که در مورد برگزاری دموکراتیک اولیه مسابقات. با توجه به بلومبرگتهمت کمپین سخنگوی تیم Murtaugh انکار کرد که عدم تظاهرات در برنامه است چیزی برای انجام با کوروناویروس.

به گزارش مجله نیویورککه مشخص نیست اگر تهمت و کارکنان خود را در حال بدست گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض و اگر چه چنین اقدامات احتیاطی شامل. اگر چه تهمت بدنام germaphobe در ابتدا خود را لغو جمعه CDC سفر پس از گزارش می دهد که یک کارمند قراردادی ویروس, او در نهایت تصمیم گرفت تا پس از این کارمند گفته تست منفی برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>