دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه است بسیاری از “پرچم قرمز’ در میان کمپین راه اندازی مجدد رای گیری تحلیلگر می گوید

رای گیری تحلیلگر تیم مالوی از اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی به تازگی صحبت کرد و به ایسنا در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی مجدد پیش از ماه نوامبر انتخابات. به گفته تحلیلگر وجود دارد “پرچم قرمز در همه جا” است که نشان می دهد رئیس جمهور چرخش ممکن است خیلی دیر خود را ذخیره کنید انتخاب مجدد پیشنهاد.

“هیچ چیز وجود دارد در تازه ترین رای گیری در سراسر کشور یا در کشورهای که دارای یک نوع پنهان پنجره از آرامش و یا فرار برای او” مالوی گفت. “وجود دارد هیچ چیز وجود دارد.”

بلومبرگ اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن پایه همچنان وفادار باقی می ماند. با حق برنده این نشریه گفت: رئیس جمهور می تواند برنده از طریق کالج انتخاباتی به عنوان او را در برابر هیلاری کلینتون که برنده رای مردمی در سال 2016. با این وجود Malloy بدبین باقی ماند. او اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری در همدلی است که به طور سنتی پایین است به کاهش خود ادامه داد و یکی از متریک املاک و مستغلات مغول همیشه به خوبی انجام در — اقتصاد — همچنان رسید.

مایکل Traugott یک استاد دانشگاه میشیگان اعلام کرد که جو بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد محدود به عنوان نظرسنجی شروع به پیگیری به احتمال زیاد رای دهندگان به عنوان مخالف ثبت نام رای دهندگان که بنا به گزارش انحراف خواه. قابل توجه ترافالگار که آهنگ به احتمال زیاد رای دهندگان یکی از تنها شرکت ها به پیش بینی مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در سال 2016. حتی هنوز Traugott ادعا کرد که املاک و مستغلات مغول موقعیت فعلی نیست جواب خوبی برای شانس خود را در صندوق های رای.

“در طول تاریخ او را در کمی عمیق تر سوراخ تر از متوسط است. وجود دارد هم به نوبه خود آن را در اطراف هر چند چرخش است به طور کامل در کنترل خود را. او با تمرکز به طور کامل در پایگاه خود و حفظ پایگاه خود را. او بسیار غیر معمول برای یک وقت.”

U.S. President Donald Trump speaks during a news conference about his administration's response to the ongoing coronavirus pandemic at the White House on July 23, 2020 in Washington, DC.
  درو Angerer / گتی ایماژ

به عنوان Inquisitr گزارش نظرسنجی های اخیر نشان می دهد یک مسابقه رقابتی سنتی قرمز ایالت تگزاس است. در ظاهر در MSNBC, تگزاس تریبون واشنگتن دفتر رئیس ابی لیوینگستون گفت که نظرسنجی های اخیر نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه هستند مشکل قابل توجهی و در صورت امکان که تگزاس را به نوبه خود دموکراتیک است.

نشانه های دیگر نیز نشان می دهد مشکل است. به سی ان ان اشاره کرد جدید سی ان ان/SSRS نظرسنجی نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت بایدن در فلوریدا توسط 5 درصد است. این بررسی به شرح زیر اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی هفته گذشته منتشر شد که نشان داد معاون سابق رئیس جمهور پیشرو تهمت 13 درصد است. قابل توجه هیچ حزب جمهوری خواه حتی در انتخابات ریاست جمهوری بدون در نظر گرفتن فلوریدا در سال 96.

“واقعیت این است که انتخابات در فلوریدا به نفع بایدن باید یکی از بزرگترین علائم هشدار دهنده و در عین حال برای مغلوب ساختن پیشی جستن نوپای کمپین” این نشریه نوشت.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مدیر کمپین بیل Stepien خار کردن سنجی داده ها از دولت و پیشنهاد که منطقه خواهد بود یک مسابقه رقابتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر