دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین در بازار سهام سقوط پس از دولت او هشدار داد در مورد Coronavirus گزارش می گوید

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشمگین در عمده شیب در بازار سهام پس از, اعضای, خود, دولت, داد, هشدار در مورد گسترش coronavirus یک گزارش جدید ادعا می کند.

منابع نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن پست که رئیس جمهور است خروشد در عمده رکود در بازار سهام این هفته به عنوان سرمایه گذاران می ترسند که به سرعت در حال گسترش ویروس می تواند گسترده اقتصادی. این گزارش ادعا کرد که تهمت هشدار داد دستیاران به مسئله وخیم پیش بینی برای گسترش ویروس برای ترس است که آن را به قرار دادن در بازار سهام است ،

بازار دیدم عمده زیان هر دو روز دوشنبه زمانی که شاخص میانگین صنعتی داوجونز کاهش یافت و بیش از 1 ، 000 امتیاز و در روز سه شنبه هنگامی که آن را دوباره سقوط کرد بیش از 800 امتیاز. به عنوان CNBC اشاره کرد بازار شیب شتاب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بهداشت هشدار داد که این ویروس به احتمال زیاد همچنان به گسترش در ایالات متحده است. به عنوان گزارش افزود: هر دو شاخص Dow و S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد در روز سه شنبه و این هفته شاهد بدترین روز قطره برای این شاخص از ماه فوریه 2018 و اوت 2015 بود.

در بیانیه این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سعی در کاستن نگرانی در مورد کوروناویروس با اعلامیه که منتقدان گفت که پشتیبانی از واقعیت. به عنوان تپه گزارش شده است که شامل یک بیانیه از مغلوب ساختن پیشی جستن است که مقامات بهداشت شد “بسیار نزدیک” به یک واکسن.

“ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در طول سفر خود به هند است. “مردم در حال گرفتن بهتر از همه آنها بهتر…من فکر می کنم که وضعیت تمام خواهد شد شروع به کار کردن.”

اما این پیام به نظر می رسد در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن خود دولت که روز سه شنبه هشدار داد که این ویروس به احتمال زیاد همچنان به گسترش در ایالات متحده پس از یک تعداد انگشت شماری از موارد در حال حاضر گزارش شده است. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: گسترش coronavirus خواهد بود اجتناب ناپذیر است.

“این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد کنه بلکه بیشتر یک سوال دقیقا در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید” دکتر r. schultze ، به خبرنگاران گفت:.

به عنوان Inquisitr اشاره کرد تهمت همچنین سعی کردم به اظهارات خوش بینانه در مورد بازار سهام است. روز دوشنبه رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که بازار سهام “شروع به نگاه بسیار خوب” مدت کوتاهی پس از بازارها بسته شد در از دست دادن بیش از 1 ، 000 امتیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>