دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘Fumed’ در دستیاران بیش از تولسا تجمع بنا به گزارش شلیک کسی ‘بزرگ’ در پاسخ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شد بنا به گزارش چپ خشمگین در دستیاران او ناامید کننده تولسا تجمع در روز شنبه و یک استراتژیست دموکرات گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای آتش کسی “بزرگ” در پاسخ به این رویداد است.

روز شنبه تجمع در تولسا شد بنا به گزارش ها به معنای به پا زدن شروع به تهمت انتخاباتی پس از اینکه تا حد زیادی به توقیف به مدت سه ماه. آن را به حال شده است از اوایل ماه مارس که تهمت برگزار زنده رالی با سراسر کشور shutdown با توجه به شیوع کروناویروس همچنین منجر مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد خاموش در جاده ها است. گزارش ها حاکی است که تهمت کمپین مقامات در نگاه شنبه به عنوان یک فرصت به بیش از شروع با یک رویداد بزرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین bragged در طول هفته است که به عنوان بسیاری به عنوان 1 میلیون نفر درخواست بلیط برای این رویداد اما تهمت وارد در تولسا در روز شنبه برای پراکنده کردن جمعیت. این کمپین تا به حال به برنامه های قراضه به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کنند به یک جمعیت در یک سرریز منطقه خارج از عرصه به عنوان وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از مردم وجود دارد. در داخل وجود دارد که بخش های زیادی از صندلی های خالی. تلسا آتش مارشال قرار داده و در مجموع حضور در 6,200 — کمتر از 1 درصد از تعداد این کمپین تا به حال bragged مورد درخواست بلیط.

ان بی سی نیوز گزارش روز یکشنبه که تهمت بود “خشمگین” در underwhelming جمعیت بود و سمت چپ “کالایی” در دستیاران در شنبه حتی قبل از این تجمع آغاز شد که اخبار به بیرون درز کرد که شش کمپین دستیاران حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته کسانی که در اطراف او چرا اطلاعات قرار گرفت و ابراز دلخوری که پوشش جلوتر از او مگا رالی بود که توسط وحی” در این گزارش اشاره کرد.

نشانه های وجود دارد که برخی از اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می تواند در بلوک سفت پس از آن. اسکات Dworkin, یک استراتژیست دموکرات و MSNBC نویسندگان توییتی در روز شنبه که تهمت بود برنامه ریزی برای ایجاد یک حرکت بزرگ در پاسخ به این ناامید کننده رالی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است هر گونه اخراج از اواخر یکشنبه شب اما بسیاری بر این باور بودند که مدیر کمپین براد Parscale می تواند مشکل باشد. آن Parscale که در زمان به توییتر در طول هفته به لاف زدن در مورد صدها نفر از هزاران نفر از مردم ثبت نام برای حضور در این رویداد بالا بردن انتظارات و پیشرو در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره به انتظار پر جمعیت در این رویداد است.

Parscale تحت فشار قرار دادند تا در برابر انتقاد کرد و گفت که معترضان مانع بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران از ورود یک ادعا بود که رد بسیاری از خبرنگاران بر روی زمین در تولسا. او همچنین به نظر می رسد اشاره در از بین بردن اعتبار از خبرنگاران که “جشن” از حضور کم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>