دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع هیدروکسی کلروکین استفاده کنید: “من فکر می کنم آن را به شما می دهد یک سطح اضافی از ایمنی’

در میان انتقاد به وحی که او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان اثبات نشده برای محافظت از coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از تصمیم خود در روز سه شنبه پس از مجلس سنا GOP ناهار تپه گزارش شده است.

“من فکر می کنم آن را به شما می دهد یک سطح اضافی از ایمنی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:. “اما شما می توانید بپرسید بسیاری از پزشکان که به نفع آن است. بسیاری از کارگران خط مقدم نمی رفتن وجود دارد مگر اینکه آنها هیدروکسی.”

این تهمت که با دریافت این دارو با تایید پزشک خود شان کانلی اشاره کرد که تصمیم گیری ساخته شده بود به صورت فردی.

“این یک تصمیم فردی را,” او گفت:. “اما آن را تا به حال شهرت زیادی و اگر آن را به کسی دیگری غیر از من مردم بگو: هی این است که هوشمند نیست.'”

با توجه به Conley, خطرات ناشی از مصرف هیدروکسی کلروکین کمتر از خطر تهمت چهره از انقباض coronavirus. ممکن است عوارض هیدروکسی کلروکین شامل نارسایی قلبی و بیماری کبدی و نوسانات خلق و خوی و افکار خودکشی. جاناتان Reiner که سابق معاون رئیس جمهور دیک چنی متخصص قلب و عروق معتقد است که رئیس جمهور مواجه 15 تا 20 درصد خطر مرگ اگر او قرارداد COVID-19.

هیدروکسی کلروکین نشان داده است خواص ضد ویروسی در آزمایشگاه تنظیمات و می گفته مهار ویروس ها از ورود به سلول ها و جلوگیری از تکرار یک بار آنها را در داخل. یک مطالعه اخیر مورد تجزیه و تحلیل نتایج از بیماران بستری در جانبازان اداره بهداشت و مراکز پزشکی. نتایج نشان داد که وجود دو پيامد اوليه يا پيامدهاي برای coronavirus بیماران تحت درمان با هیدروکسی کلروکین: مرگ و نیاز به تهویه مکانیکی.

به گزارش TRT Worldمطالعه از محققان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی که هنوز به کارشناسی نشان می دهد که ترکیب هیدروکسی کلروکین با روی می تواند به افزایش اثربخشی دارو در درمان coronavirus.

“روي خود دارای خواص ضد ویروسی و گذشته تحقیقات پیشنهاد کرده آن ممکن است کاهش زمان مردم رنج می برند از سرماخوردگی شایع و” TRT جهان گزارش می خواند.

با توجه به جوزف رحیمیان ارشد محقق در مطالعه روی ماده اولیه است که حملات COVID-19 هنگامی که در ترکیب با هیدروکسی کلروکین.

هر BBC Newsتهمت گفت: در نظر گرفتن هر دو روی و آنتی بیوتیک آزیترومایسین همراه با هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه رژیم در برابر ویروس.

با توجه به تنوع در تحقیقات هیدروکسی کلروکین اثربخشی برای درمان coronavirus غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داده است در برابر استفاده از مواد مخدر مگر اینکه در چارچوب آزمایش های بالینی یا تجویز توسط یک حرفه ای پزشکی در مواقع اضطراری است. آزمایش های بالینی در حال انجام در ایالات متحده و در سراسر جهان برای تعیین هیدروکسی کلروکین بالقوه برای درمان ویروس. چنین محاکمات اغلب آزمون به مواد مخدر در کارگران خط مقدم که در صورت در معرض خطر قرار گرفتن در معرض پاتوژن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>