دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین پرده ‘بزرگ’ 2020 عملیات به شکست احتمالی دموکرات نامزد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پیشنهاد خواهد شکستن تمام سوابق از نظر منابع مانند رای دهندگان اطلاعات با توجه به مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale.

در نیویورک پستطی یک سخنرانی در حفاظت از محیط زیست عمل سیاسی, کنفرانس در روز پنج شنبه Parscale در مورد “بزرگ” عملیات مقابله احتمالی نامزد حزب دموکرات در سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن ستاد انتخاباتی او نازل خواهد شد تا حد زیادی اطلاعات محور عملیات متمرکز بر بهره گیری از آنچه Parscale ادعا می کند بزرگترین رای دهندگان لیست تماس ها در تاریخ آمریکا است.

با توجه به Parscale تهمت بیشتر رای دهندگان اطلاعات تماس از رئیس جمهور سابق باراک اوباما تا به حال زمانی که او در سمت چپ اتاق. “رئيس جمهور در لیست انتخابات روز باید بیش از 50 میلیون نفر است. این بزرگترین تماس مستقیم لیست احتمالا در تاریخ سیاسی تا کنون و یکی از بزرگترین در کشور به غیر از شاید یک زن و شوهر از شرکت های تجاری,” او گفت:.

به عنوان نیویورک پست , یادداشت ها با یک مقدار بزرگتر بودجه در سال 2016 تهمت کمپین متمرکز شده است در جمع آوری رای دهندگان اطلاعات از جمله اطلاعات از رسانه های اجتماعی و از ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که با حضور رئیس جمهور تظاهرات در سراسر کشور است.

Parscale گفت: در سخنرانی خود که مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین است که در یک موقعیت بسیار قوی تر از در سال 2016 این ادعا که رئیس جمهور است و دسترسی از طریق رسانه های اجتماعی — به بیش از 200 میلیون رای دهندگان بالقوه. علاوه بر این, او گفت:, کمپین اتحاد ایجاد یک ارتش از داوطلبان مایل به قرار دادن در کار به تلنگر یک تعداد متحده ،

“در سال 2016 ما تا به حال در مورد 600,000 داوطلبان. ما باید 2 میلیون داوطلبان آموزش دیده برای سال 2020 است. ما حتی نمی باید یک نامزد به اجرا در مقابل هنوز” Parscale گفت.

New Hampshire, نوادا و نیومکزیکو و مینه سوتا تمام خواهد شد “را به بازی می آیند” در سال 2020 با توجه به Parscale که مطمئن شوید که به ضربه زدن به حزب سوسیالیست دموکراتیک دیابت برنی ساندرز از ورمونت در سخنرانی خود.

یک پرکار جمع آوری کمک با یک ارتش از داوطلبان اختصاص داده شده ساندرز موفق به ساخت یک $132 میلیون-ارزش مبارزات انتخاباتی تا کنون. بر خلاف مغلوب ساختن پیشی جستن سناتور دهکدهای تکیه انحصاری بر مردمی مشارکت میداد تا کمک های مالی از میلیاردرهای و رد کمک از سوپر پکس.

با توجه به Parscale ساندرز’ استراتژی رد پول کمک های مالی و سازماندهی خود را داوطلب ارتش به کرباس و مبارزات انتخاباتی خواهد نه کار در یک انتخابات عمومی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این موج پیشرو در حال اجرا به سمت کوچک خود را با دلار جمع آوری کمک مالی نمی خواهد کار در سراسر آمریکا به ویژه روگذر کشور,” او گفت:.

ساندرز به نظر می رسد آماده برای برنده شدن تقریبا غیر قابل عبور تعدادی از نمایندگان در سه شنبه سنجی نشان می دهد. به گفته های اخیر فاکس نیوز, نظرسنجی 65 درصد از دموکرات ها معتقدند او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>