دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از تماس MSNBC برای استخدام خوار سابق FBI وکیل لیزا صفحه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام MSNBC پس از اخبار را شکست که آنها استخدام سابق دفتر تحقیقات فدرال وکیل لیزا صفحه به عنوان بخشی از شبکه خود را از همکاران.

صفحه قبلا در وزارت دادگستری و تحت سابق ویژه دادستان رابرت مولر زمانی که او مورد بررسی تهمت مبارزات انتخاباتی در این موضوع از روسیه تبانی. صفحه و دیگر قابل پیتر Strzok آمد آتش پس از پیام های متنی بین این جفت ارز ناشی از نگرانی است که بخشهایی از وزارت دادگستری کار کرده بود در برابر تهمت در حالی که او در حال اجرا بود برای بالاترین مقام در زمین است.

هر دو صفحه و Strzok از کار اخراج شدند از اف بی آی و صفحه به نظر می رسد به فرود روی پای خود چند سال پس از او ختم, با اولین بازی خود را به عنوان یک تحلیلگر این شبکه است.

با توجه به فاکس نیوز, صفحه ساخته شده خود را قبل از ازدواج ظاهر در مهلت: کاخ سفید که در آن او استقبال به شبکه در کنار سابق همکار اندرو Weissman که او نیز قبلا تحت مولر.

این جفت ارز در هر دو ارائه تجزیه و تحلیل حقوقی در مورد این مسئله از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام tiff, با, واشنگتن d. C. شهردار موریل Bowser خود بیش اضافی مأموران اجرای قانون در شهر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به این خبر گفت: از طریق توییتر که شبکه استخدام صفحه برای تجزیه و تحلیل حقوقی یک “کل رسوایی است.” رئیس جمهور سرخوردگی با صفحه است که به سختی اولین بار او ذکر او در توییت خود ، مغلوب ساختن پیشی جستن و صفحه تا به حال ستیز ارتباط از پیام های متنی با Strzok بخشی از رکورد های عمومی.

این صفحه کمک به MSNBC اولین بار نیست او به نظر می رسد در شبکه قبلی خود ظاهر به حال چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد صفحه آخرین بار در ماه دسامبر گفت که این کارمند سابق اف بی آی نیست به عنوان “خرد” را به عنوان او ساخته شده خود را به خارج بود و با اشاره به چند صفحه متون با Strzok به عنوان مدرک.

این پیام همراه با رئیس جمهور اظهار نظر خود به عنوان بخشی از یکی از مبارزات انتخاباتی خود تجمع سخنرانی است چه صفحه ذکر شده به این دلیل است که او تصمیم گرفت برای رفتن بر روی شبکه است که او در حال حاضر کار می کند با این Rachel Maddow نشان می دهد به او بگویید که طرف داستان.

مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور, صدای جیر جیر, صفحه, صحبت با Rachel Maddow و توضیح داد: در حال حاضر بدنام “بیمه” متن پیام, در میان دیگران. “این یک قیاس” صفحه توضیح داده شده است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد اینکه آیا یا نه ما باید برخی از مراحل تحقیقی یا نه بر اساس احتمال است که او برای رفتن به رئیس جمهور یا نه.”

صفحه اول تحلیل شبکه در یک موضوع است که در مغلوب ساختن پیشی جستن لیست اولویت است. رئيس جمهور در ادامه دشمنی با Bowser خود در مورد حضور در خارج نیروی پلیس را تشدید کرده در روزهای اخیر به عنوان Inquisitr قبلا گزارش شده است.

در حالی که تهمت اصرار دارد که امنیت فوق العاده بوده است بایا در پی ادامه اعتراض Bowser خود گرفته است ایستادگی در برابر آنها رفتن تا آنجا که به لغو این شهرستان در حمایت از سرباز گارد ملی آنها را وادار به پیدا کردن امکانات رفاهی ارائه شده توسط این شهرستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>