دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار فاکس نیوز برای ‘هیچ کاری برای کمک به او را به انتخاب مجدد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز پنج شنبه به صحبت دوباره در برابر فاکس نیوز. او شکایت کرده است که این شبکه است که به انجام هر کاری برای کمک به انتخاب مجدد او یا به کمک جمهوری خواهان به طور کلی.

“بسیاری از اختلاف نظر دارند اما @FoxNews در حال انجام هیچ چیز به کمک جمهوری خواهان و دریافت انتخاب مجدد در نوامبر 3. مطمئن شوید که وجود دارد برخی واقعا بزرگ مردم در فاکس, اما شما همچنین باید برخی از املاک “زباله” آشغال در سراسر شبکه افرادی مانند ساختگی خوان ویلیامز Schumerite کریس هان ریچارد Goodstein دونا Brazile, Niel Cavuto و بسیاری دیگر. آنها تکرار بدترین دموکرات صحبت نقاط نهفته است. همه خوب کاملا لغو و بیشتر. نتیجه خالص = بد! سی ان ان & MSDNC همه برای هیچ چیز دموکرات! روباه عالی بود!” توییتی مغلوب ساختن پیشی جستن در دو بخش موضوع است.

رئیس جمهور جیر دریافت بیش از 28,000 “دوست” و نزدیک 8,000 رسانهها در عرض یک ساعت. همچنین حدود 9000 حساب توییتر در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دیس فاکس نیوز. کاربران مختلف ابراز ترس که رئیس جمهور ایالات متحده بر این باور است که هر رسانه را ترویج خود و یا هر گونه دیگر رئیس جمهور انتخابات یا انتخابات مجدد چرا که آنها احساس می کردند که هدف از رسانه ای است به گزارش اخبار. مردم اشاره کرد که تهمت نباید اجازه داد به دیکته کردن پوشش برای هر متحده آمریکا شبکه خبر. دیگران نشان داد که بیش از 90,000 آمریکایی کشته شده بود amiid coronavirus همه گیر و آنها ابراز ترس که رئیس جمهور به نظر می رسید خیلی نگران ترویج خود را به جای کار در بحران است.

حداقل تعداد کمی از کسانی که پاسخ داد: توافق با رئیس جمهور. برخی از کاربران متهم فاکس نیوز از تبدیل شدن بیشتر مانند CNN و MSNBC. هنوز هم دیگران اشاره کرد که فاکس نیوز در بخشی از این رسانه ها نمی توان اعتماد کرد به هر حال. چند کاربران توییتر همچنین گفت که آنها تنها به تماشای فاکس نیوز وبگاه صف هر روز هفته.

اگر چه رئیس جمهور تهمت به طور منظم رسانهها فاکس اخبار و ستایش برخی از آن میزبان او همچنین صحبت کردن در مورد شبکه منفی بیش از چند هفته گذشته. در مه 18 او همچنین در توییتی که کانال جدید یکسان نیست و او اشاره کرد که او به دنبال یک خروجی جدید از آنجا که او معتقد است که این کانال در حال رشد تعداد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران.

چندین بار در طول چند ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج کوچک یک امریکا, اخبار شبکه از طریق حساب توییتر خود را و از راه های دیگر با توجه به سی ان ان گزارش. که محافظه کار ایستگاه است که مقر آن در سان دیگو با دفاتر در شهر نیویورک و واشنگتن دی سی, کالیفرنیا, و آن را راه اندازی در جولای 4, 2013. شاه ماهی Networks, Inc. صاحب راست شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>