دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور در یک کنفرانس با فلوریدا کلانترها که تنها چند روز قبل از به حال شده است در یک رویداد با یک همکار افسر بود که با آلوده coronavirus گزارش می گوید.

به عنوان ایالات متحده آمریکا امروز با اشاره تهمت ملاقات روز جمعه با یک گروه از بیش از یک دوجین کلانترها در آسفالته از فرودگاه بین المللی تمپا, فقط ساعت پس از Volusia County Sheriff مایک Chitwood گزارش داد که او تا به حال آزمایش مثبت است. روز قبل از Chitwood بود در یک کنفرانس فلوریدا کلانتر انجمن که شامل بسیاری از کسانی که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه یک رویداد که در آن نه رئيس جمهور و نه اجرای قانون رهبران عینک ماسک صورت.

“جمعیت چند صد نفر بودند که نزدیک بسته بندی شده به جلو نگه داشتن قلم بر روی آسفالته جمعه تقریبا یکنواخت maskless, با توجه به کاخ سفید فشار استخر, گزارش” گزارش اشاره کرد. “آنها ایستاده بود حدود 15 متری از رئیس جمهور.”

رئیس جمهور رسمی یوتیوب صفحه بعد مشترک تصویری از این رویداد اشاره به این که رئیس جمهور دریافت کرده بود حمایت از تعدادی از سازمان های اجرای قانون و حمایت از گروه های.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم شده است برای انتقاد از خود و اصرار در پوشیدن یک ماسک با وجود توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی است که می گویند که در صورت پوشش برخی از موثر ترین راه را به سرعت گسترش coronavirus. رئیس جمهور است و به طور منظم ساخته شده ظاهر با هیچ پوشش و گاهی نقض احکام محلی نیاز آنها را به توان در تنظیمات عمومی و اجتماعی که در آن فاصله اقدامات نمی تواند در جای خود قرار داده.

هنوز روشن نیست که اگر رئیس جمهور به هر حال قرار گرفتن در معرض مستقیم در جمعه رویداد. این گزارش اضافه شده که دو تا از کلانترها تجویز شد سریع COVID-19 آزمایشات قبل از ملاقات با رئیس جمهور.

این رویداد آخرین نمونه از مغلوب ساختن پیشی جستن از آمدن به تماس نزدیک با کسانی که یا آلوده یا که در نزدیکی به دیگران که تست مثبت است. به عنوان Inquisitr گزارش تعدادی از کارکنان کاخ سفید در حال آزمایش مثبت از جمله یک کارمند که مشغول به کار بود به تهمت و اعضای خانواده خود است. او همچنین ملاقات با رهبران جهان که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

این جلسه در فلوریدا بود متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از اجرای قانون در پی در سراسر کشور تظاهرات خواستار پلیس اصلاحات پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مونتاژ رهبران که او هرگز پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس هل دادن به عقب در برابر کسانی که خواستار عظیم بودجه اصلاحات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de