دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات رسانه ای برای ساخت Coronavirus ‘به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است’ می گوید: او شایسته اعتبار بیشتر

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از دولت خود در پاسخ به کروناویروس و ناودان رسانه ها گفت: در یک صدای جیر جیر که رسانه ها مانند سی ان ان و MSDNC در حال تلاش برای گسترش اپیدمی نگاه بدتر از آن است.

به عنوان مقامات خود را افزایش هشدارها در مورد کوروناویروس و بازار سهام کاهش یافته است در میان نگرانی ها در مورد گسترش آن رئیس جمهور را حفظ کرده است که همه چیز تحت کنترل است و اظهار تاسف کرد که او نمی گرفتن اعتبار است که او سزاوار.

“رتبه های پایین خبر جعلی MSDNC (Comcast) & @سی ان ان انجام می دهند همه چیز ممکن است به Caronavirus [sic] نگاه کنید به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است از جمله وحشت بازارهای اگر ممکن است. به همین ترتیب خود را بی هیچ چیز دموکرات رفقا همه بحث, بدون عمل است. ایالات متحده آمریکا در شکل بزرگ!,” او نوشت.

او به دنبال ارسال یک پیام حاکی از این است که او را برگزاری یک کنفرانس خبری در کاخ سفید در روز چهارشنبه ساعت 6:00 P. M. به آدرس coronavirus با نمایندگانی از مراکز کنترل بیماری ها (CDC).

CDC به تازگی با صدور بیانیه ای هشدار به شهروندان است که coronavirus می تواند همچنان به گسترش است و ممکن است به اثبات می شود به خصوص بد شیوع. در همان زمان میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته و نزدیک به 2000 امتیاز در طول دو روز گذشته به نگرانی در مورد ویروس ها و کسب و کار در سراسر جهان نهفته است.

رئیس جمهور است و ظاهرا ابراز نا امیدی که بازار سهام کاهش یافته است که افرادی در درون دولت او ساخته شده هشدار در مورد شدت این بیماری همه گیر ،

در حالی که رئیس جمهور بارها نگهداری می شود که این ویروس به خوبی تحت کنترل او در مواجهه با فشار از کنگره و مقامات وزارت بهداشت به چه کسی هشدار می دهند که این کشور باید بهتر آماده باید از گسترش بیماری در درون مرزهای ایالات متحده.

نانسی Messonier مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC با انتشار بیانیه ای هشدار دهنده از گسترش به عنوان مستقل گزارش شده است.

“همانطور که بیشتر و بیشتر کشورها تجربه جامعه گسترش, موفق, مهار در مرزهای ما می شود سخت تر و سخت تر کردند.” “این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید باشد.”

او افزود که این ویروس می تواند در نهایت باعث “شدید” اختلال در زندگی روزمره است.

در همین حال رئیس جمهور ستایش CDC و دولت او در یک توییت گفت: “CDC و دولت من در حال انجام یک کار بزرگ از دست زدن به کروناویروس از جمله خیلی زود بسته شدن مرزهای ما به مناطق خاصی از جهان است.”

او در ادامه به استدلال می کنند که او نمی گرفتن اعتبار او احساس می کند او سزاوار خود را برای پاسخ به این ویروس با این استدلال که دموکرات ها می گویند او در انجام یک کار ضعیف بدون توجه به آنچه که او انجام داد. “عادلانه نیست” او به این نتیجه رسیدند که می گوید وجود دارد نبوده است یکی مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>