دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید که آیا یا نه او را عفو جو عجیب و غریب: ‘من یک نگاه’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیده شد که آیا او در نظر عفو Tiger King جو عجیب و غریب (نام واقعی جو Maldonado-عبور) در طول یکشنبه شب Coronavirus نیروی کار کنفرانس مطبوعاتی. پس از دادن یک به روز رسانی روزانه تهمت باز طبقه برای سوالات. در حالی که بسیاری از روزنامه نگاران درخواست شده است در مورد کوروناویروس و هفته به آمدن یک خبرنگار تصمیم گرفت به درخواست رئیس جمهور چیزی در مورد فرهنگ پاپ.

“بنابراین یکی از بزرگترین امتیاز بازدید از coronavirus گذشته از این جلسات بوده است که نشان می دهد در Netflix بکشد به نام” ببر پادشاه است.’ و مردی که ستاره این است که سابق باغ وحش مالک است که در خدمت به 22 سال زندان حکم” روزنامه نگار توضیح داد. “او از شما درخواست برای عفو و گفت او ناعادلانه به اعدام محکوم شده. پسر خود را دیروز به شوخی گفت که او قرار بود به حمایت از آن و من میخواستم بدونم که اگر شما می خواهم دیده می شود نشان می دهد و اگر شما هر گونه افکار در عفو جو عجیب و غریب” او را برانگیخت.

“کدام است؟” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ لبخند. “باید همین.”

“این بود:” این روزنامه نگار پاسخ داد.

“من تا به حال احساس آن را دان. این است که آنچه که او گفت ؟ من نمی دانم, من می دانم که هیچ چیزی در مورد آن. او 22 سال برای چه ؟ او چه بود؟” مغلوب ساختن پیشی جستن سوال.

“او گفته به استخدام کسی به قتل یک فعال حقوق حیوانات اما او گفت که او نمی که” این روزنامه نگار پاسخ داد.

“شما فکر می کنم او آن را انجام دهد? آیا شما در کنار او?” مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خبرنگار. “آیا شما توصیه عفو?”

“من نه در دفاع از هر چیزی” خبرنگار پاسخ داد.

“به عنوان یک خبرنگار شما مجاز به انجام این کار است. شما می شود با انتقاد از این…” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: درخواست دیگر خبرنگار اگر او را توصیه کرد.

اتاق به نظر می رسید به یک بیت از خندیدن قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نقل مکان کرد و به سوال بعدی.

“من به آن نگاه کنید,” او به این نتیجه رسیدند. شما می توانید به تماشای ارز زیر.

برای کسانی که نا آشنا با نشان دادن ببر پادشاهفیلم مستند به نظر می رسد به زندگی از احزاب مختلف درگیر با حیوانات عجیب و غریب به خصوص گربه های بزرگ. جو عجیب و غریب برای آنها این سری است که به نام, در حال حاضر در زندان و پس از او محکوم به پرداخت کسی که به قتل یک زن به نام کارول Baskin. بسکین بنیانگذار گربه بزرگ امداد و نجات در تمپا, فلوریدا. معتبر پناهگاه خود می بالد در صرفه جویی این حیوانات از کنار باغ وحش مالکیت خصوصی و دیگر مشکوک موسسات بهره مندی از گربه خود را به تعاملات انسانی است.

بسکین بود نه آزار اما رسیدگی به توطئه برای کشتن او فرود آمد جو عجیب و غریب پشت میله های زندان.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>