دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس Coronavirus در یکشنبه عید پاک تصویری: ‘ما در حال برنده شدن در جنگ’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری منتشر شده در یکشنبه عید پاک به ارائه یک, خوش بینانه, پیام به ملت از کاخ سفید در میان coronavirus همه گیر Breitbart گزارش شده است.

“ما در حال خلاص شدن از شر طاعون آن را طاعون در کشور ما مانند ما هرگز دیده می شود,” او گفت:. “اما ما در حال برنده شدن در جنگ ما در حال برنده شدن در جنگ است.”

با این وجود تهمت همچنین با استفاده از این ویدئو به اذعان اثرات این بیماری همه گیر و جدایی فیزیکی است که به جلوگیری از بسیاری از آمریکایی ها از حضور در جمعی در کلیسای محلی.

“ما نمی خواهد در آنجا نشسته در کنار یکدیگر است که ما می خواهم می شود و به زودی دوباره خواهد بود اما در حال حاضر ما در حال نگه داشتن جدایی است.”

با وجود این محدودیت در محل با توجه به گسترش COVID-19 تهمت خواست آمریکایی ها برای جشن گرفتن با خانواده های خود “شبیه هیچ دیگر” و گفت: هر کس ” تا حد زیادی به توان خدا را شکر.”

به گزارش ABC Newsتهمت قبلا پیش بینی شده است که کلیساها خواهد بود بسته بندی شده در یکشنبه عید پاک است که زمانی که او در ابتدا می خواستم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. اما coronavirus مستمر گسترش اتحاد مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از بازگشت کشور به حالت عادی به عنوان بسیاری از متحدان خود خواسته اند.

ایالات متحده در حال حاضر پیشرو در جهان در تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر فرض چین اعداد دقیق هستند. همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 545,830 مجموع موارد در کشور و 21,474 مرگ و میر. در ظاهر در ABC News’ این هفته غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر Stephen هان گفت: این کشور در حال رسیدن به اوج خود ویروس.

“این مدل را نشان می دهد که ما بسیار به اوج. بنابراین من فکر می کنم که اطلاعات دقیق است. این واقعا یک حرکت سریع شیوع بنابراین ما واقعا باید به این روز.”

انتشار گزارش آینده اوج تصمیم به بازگشایی اقتصاد سقوط خواهد کرد به تهمت و coronavirus نیروی کار.

“ما به دنبال در یک تاریخ” او روز جمعه گفت در هر سی ان اناشاره کرد که این تصمیم را ساخته نمی شود تا زمانی که آن را روشن آمریکا در امان خواهد بود.

مقامات کاخ سفید در حال بنا به گزارش بحث آوریل 1. این نشریه ادعا می کند که برخی از مشاوران پیش بینی شده برخورد بین مقامات در حمایت از بازگشایی و کسانی که به نفع بیشتر رویکرد تدریجی.

مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت که او مایل به در نظر گرفتن موقعیت از هر دو طرف استدلال اگر چه او ادعا کرد که ماندن در منزل نیز منجر به مرگ و میر. زمانی که فشار در مورد معیارهای او را به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به پیشنهاد او با استفاده از خود شهود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>