دومینیکن تناسب اندام, مربی, Rosa Acosta Stuns طرفداران لباس زیر زنانه است که برگ های کوچک به تخیل

Rosa Acosta خود را تنظیم Instagram صفحه بر روی آتش در چهار شنبه, ژوئن 17, زمانی که او به اشتراک گذاشته سوزان عکس با 1.6 میلیون طرفداران که او را دیدم در یک نحیف زیر مجموعه ای که در سمت چپ کمی به تخیل.

عکس آن دیده می شود در این لینک به Instagram صفحه دستگیر دومینیکن مربی تناسب اندام و رقصنده باله نشسته در مرحله دوم از داخل سالن راه پله مارپیچ. او باز پاهای او را گسترده ای به طرف قرار دادن هر دو پا محکم بر کف در راه است که برجسته عضلات او ران و گوساله. او به اتمام شرجی مطرح و با در نظر گرفتن هر دو دست به سر خود را به عنوان او بسته چشم او را باز کرد و دهان او را در اغوا کننده بیان.

Acosta sizzled در یک مجموعه لباس زیر زنانه ساخته شده از نیمه محض توری سیاه و سفید. نیمه فوقانی شامل پوششی بالای مخزن مانند bodice که دیدن از طریق, با چند گل الگوهای پراکنده در سراسر قفسه سینه خود را. آن را تا به حال به شکل V یقه که غوطه ور میان سینه او افشای او رخ. رسیده به حدود کمر خود را که در آن متصل شده از طریق دو رسانه تسمه به نیمه پایین. لباس کوچک بودند و فقط به اندازه کافی به سانسور ،

که معمولا تیره و مجعد بود و مو بور و مدل دهید در امواج بزرگ که سقوط بیش از شانه اش. او همچنین به نظر می رسد می شود یک صورت کامل از آرایش از جمله سیاه و سفید بوش ریمل مژه و ابرو و صورتی-رژ لب برهنه.

در زیرنویس Acosta خواست طرفداران خود را به ثبت نام برای صفحات فن با کلیک بر روی لینک کلیک کنید در Instagram bio.

عکس جذب بیش از 31,800 دوست دارد و بیش از 670 نظرات. طرفداران او هجوم آورده و به بخش نظرات برای بیان واکنش آنها به او نگاه سوختن در یک میزبان از زبان ها به خصوص زبان انگلیسی و اسپانیایی.

“ورزش باید بیشتر funnnnnn” یک کاربر نوشت.

“Blimey! این واقعا سرد است! من واقعا دوست دارم به مشخصات خود را!” در جواب یک کاربر دیگر.

“شما می خواهم به گرفتن قهوه مدتی? و بهترین خط من کردم پس لطفا همین حالا من را نادیده گرفت و به من صدمه دیده است احساسات [خنده-گریه emoji]” یک سوم فن اضافه شده که Acosta در پاسخ با خنده و آغوش emoji.

“نیاز به بیش از یک فن برای خنک کردن شما را” اضافه شده یک چهارم فن.

هفته گذشته Acosta نشان داد بدن مناسب خود با Instagram به اشتراک گذاری از خودش در تمرین مجموعه به عنوان Inquisitr قبلا نوشته شده است. او را لرزاند و امان بنفش آستین بالا محصول که او زوج با تطبیق ساق پوش. محصول بالای آستین را محض بودند و پاهای ویژه, مورب مش راه راه در هر طرف. او در تکمیل این لباس با یک جفت رنگارنگ بالا بالا کفش ورزشی. این عکس نشان داد او در خارج از منزل در حالی که نما در کنار یک بزرگ سیاه و سفید سگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>