خشونت خانگی افزایش می یابد که میلیون ها نفر محدود بیش ویروس در اتحادیه اروپا

بروکسل: با خانواده در سراسر اروپا محدود به خانه های خود را برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus نگرانی در حال افزایش است از افزایش خشونت خانگی.

از برلین به پاریس و مادرید و رم و Bratislava, انجمن که کمک به قربانیان خشونت خانگی را صدا زنگ پس از اروپا پیشی گرفت و چین برای تبدیل شدن به کانون بیماری همه گیر.

استرس ناشی از انزوای اجتماعی

“برای بسیاری از مردم خانه خود را در حال حاضر نه یک مکان امن می گوید:” انجمن فدرال آلمان از زنان در مراکز مشاوره و کمک (BFF).

اما استرس ناشی از انزوای اجتماعی است که تشدید تنش ها و افزایش “خطر داخلی و خشونت های جنسی علیه زنان و کودکان” انجمن” ،

و خطرات نه محدود به خانه که در آن خشونت بود و در حال حاضر یک مشکل قبل از.

در بالای استرس ناشی از حبس ترس از امنیت شغلی و مشکلات مالی نیز افزایش احتمال درگیری.

“آن را با قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر خانواده ها می گوید:” فلورانس Claudepierre رئیس FCPE پدر و مادر فدراسیون در بالا راین منطقه ضربه سخت با این بیماری همه گیر در فرانسه.

او گفت که او است شنوای داستان “پدر و مادر که در حال ترک خوردگی که نمی تواند حمل بر” در خانواده هایی که قبلا به حال هیچ مشکلی.

در چین است که به آرامی در حال ظهور از چند هفته از مجموع مستند از حقوق زنان سازمان Weiping گزارش شده است سه برابر افزایش در گزارش های خشونت علیه زنان است.

در اسپانیا است که دوم-بدترین شیوع در اروپا پس از ایتالیا 35 ساله و مادر دو دختر کشته شد توسط شریک زندگی خود را در هفته گذشته.

کمک به مراکز

در جای دیگر کمک به مراکز اشاره کرده اند یک قطره در تماس برای کمک به — که لزوما دیده می شود به عنوان یک نشانه خوبی است یا نه.

برای کودکان و افراد جوان و زنانی که قربانی خشونت روانی و یا فیزیکی — وضعیت فعلی به معنی “بودن به طور مداوم در دسترس” برای سوء استفاده توسط مجرم آلمانی فدراسیون تنش.

تصمیم به تعطیل کردن مدارس و باشگاه های ورزشی و جوانان مراکز مهم برای جلوگیری از گسترش ویروس و جلوگیری از بیمارستان ها از در حال تاخت و تاز کردن و اذعان راینر Rettinger که در سر یک کودک انجمن حفاظت از.

اما “است که دیدن و شنیدن آزار کودکان امروز ؟” او می پرسد.

“در حال حاضر خشونت بیش از حد است محدود شده است. این چیزی است که ما از ترس می گوید:” مارتین Brousse سر از پاریس سازمان La Voix de l’enfant (کودک صدا).

به عنوان دولت پور میلیاردها دلار به اقتصاد خود و خدمات بهداشتی و آنها باید “نه از دست دادن بینایی از اهمیت برابری و حقوق اساسي بشر” بئاتریس Cop-Rolfo کلی گزارشگر سازمان ملل در مورد خشونت علیه زنان مجمع پارلمانی شورای اروپا اشاره شده است.

خشونت خانگی انجمن

خشونت خانگی انجمن ها رو به یک شمشیر دو لبه: با بسیاری از مددکاران اجتماعی نیاز به کار از خانه آنها قادر به رسیدن به قربانیان و زمانی که مردم نیاز به آورده به ایمنی وجود دارد که اغلب به اندازه کافی مکان در پناهگاه.

“زنان را به نام ما و به ما گفت که آنها در حال تجربه خشونت در خانه. آنها می پرسند: از کجا می توانم بروم ؟ ” می گوید: Canan Gullu از ترکیه فدراسیون از زنان سازمان.

در آلمان خانواده وزیر Franziska Giffey از سوی شهرداری برای سازماندهی جایگزین دریافت تسهیلات در صورت لزوم در حالی که همسایه اتریش فراهم می کند تضمین مکان در پناهگاه و یا حذف خشونت اعضای خانواده از قرنطینه خانوار.

در کشورهای با دقیقترین مستندات از جمله ایتالیا قربانیان معاف از برخی از قوانین مانند نیاز به حمل یک سند توجیه که چرا آنها در حال ترک خانه خود را — در صورتی که نیاز به بازدید از یک مرکز پناه.

“وضعیت فعلی بی سابقه است می گوید:” آدریانا Havasova یک روانشناس از براتیسلاوا. او امیدوار است که سلول را محدود به دو یا سه هفته.

اگر آن را می رود در چند ماه “من نمی توانم تصور کنید که چگونه خیلی بیشتر خشونت خانگی را افزایش می دهد” او هشدار می دهد.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>