پروازهای داخلی رزومه از مارس 25: سفر جدید دستورالعمل شما نیاز به دانستن

چه چیزی جدید برای مسافران? که در آن خواهد پروازهای عمل ؟ چه جدید چک های امنیتی? همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونه به هند بازگشت به پرواز.

ارتقاء


با مثبت جمعی بهتر هند COVID-19 پوشش در دسترس است به زبان های منطقه ای نشریات به صورت رایگان. نوشتن به [email protected] برای جزئیات بیشتر.


Domestic شرکت های هواپیمایی در نهایت به از سرگیری عملیات تدریجی شیوه ای از 25 مه.

قبلا هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفته بود که پرواز داخلی عملیات در هند به سر هنگامی که دولت آماده بودند برای باز کردن فرودگاه.

در حال حاضر پرواز می تواند به تمام شهرستانها عمده از جمله آنهایی که در مناطق قرمز مانند بمبئی, دهلی نو, احمدآباد, بنگلور, پس از مربوطه خود را دولت باید چراغ سبز داده می شود.

در حالی که رزرو برای پروازهای داخلی در حال حاضر شروع به تعلیق در پروازهای بین المللی است که در محل پس از 22 ماه مارس ادامه خواهد داد.

تجربه فرودگاه در حال رفتن به تغییر به طور کامل

با هدف حفظ حداقل تماس آگهی و فرودگاه کارکنان وزارت حمل و نقل هوایی عمران منتشر کرده است مجموعه ای دقیق از روش عملیاتی استاندارد (SOP) دستورالعمل برای مسافر جنبش است.

وجود خواهد داشت نظارت مستمر از فاصله اجتماعی و روزنامه ها و مجلات داخل ترمینال ممنوع خواهد شد. جدا از fumigating تجاری خدمات رسانه ها و صف بندی مناطق در فرودگاه تشک یا فرش آغشته به آب ژاول (سدیم هیپوکلریت راه حل) قرار داده خواهد شد در ورودی به ضد عفونی کردن کفش.

این SOP همچنین خواستار استفاده از تهویه هوا در هر کجا که ممکن است به جای مرکزی-تهویه مطبوع. در موارد که در آن اجتناب ناپذیر است و مقامات باید اطمینان حاصل شود تغییر فیلتر هوا در هر چند ساعت.

در اینجا برخی از دستورالعمل های اضافی:

1. تنها وب-چک اجازه خواهد داشت تا مسافران را به چاپ خود را شبانه روزی می گذرد و چک در چمدان برچسب در صفحه اصلی.

2. تنها وسایل نقلیه شخصی و مجاز خدمات تاکسی خواهد بود اجازه ورود به فرودگاه.

ارتقاء

3. مسافران را مجبور به رسیدن به دو ساعت قبل از عزیمت به حفظ فاصله اجتماعی در هر سطح. مسافران تنها با یک حرکت در آینده چهار ساعت اجازه خواهد داشت به ترمینال وارد کنید.

4. استفاده از چرخ دستی را دلسرد می شود در خروج و ورود از مناطق. اما انتخاب مسافران با دلایل واقعی داده خواهد شد و یک چرخ در صورت درخواست بر اساس.

5. استفاده اجباری از ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی.

6. حرارتی غربالگری در خروج و ورود.

7. شبانه روزی انجام خواهد شد در دسته طبق ترتیبات صندلی.

8. در پرواز خدمات محدود خواهد شد در پایین-هزینه شرکت های هواپیمایی و تنها بسته بندی وعده های غذایی داده خواهد شد و توسط سرویس کامل شرکت های هواپیمایی.

9. همه مسافران اجباری باید ثبت نام کنید با Arogya Setu برنامه. فرودگاه کارکنان در دروازه را تایید همان. برنامه است نه اجباری برای کودکان زیر سن 14 سال است.

10. آگهی نیز باید برای پر کردن یک پرسشنامه در مورد تاریخ خود را مرتبط با COVID-19 و قرنطینه. هر مسافری که تحت قرنطینه در ماه گذشته ارسال خواهد شد برای امنیت چک های جدا شده در یک واحد در فرودگاه.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

پشتیبانی از صدای قهرمانان گمنام و فوق شهروندان عادی

ما باور داریم که آن را ضروری است برای کشوری مانند ما به صدا که جشن قهرمانان گمنام می دهد یک پلت فرم برای تغییر سازان, الهام بخش میلیون ها نفر از مردم است. با استفاده از قدرت سازنده روزنامه نگاری ما می خواهیم به تغییر هند – یک داستان در یک زمان.

در حالی که ما باید تبلیغات درآمد آنها نیست به اندازه کافی برای پوشش هزینه ها از آوردن همه این داستانها به شما. اگر شما باور ما و بهتر هندوستان و می خواهید این اخبار مثبت جنبش به رشد و سپس در نظر حمایت از ما از طریق بالا دکمه.

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>