دالی پارتن لگد کردن یک شبانه خواب داستان سری برای تسکین بچه ها و پدر و مادر تاکید کرد

دالی پارتن انجام روی صحنه در 53rd annual CMA Awards در Nashville, Tennessee. میکی برنل/WireImage

در میان همه گیر برخی از مشاهیر گرفته اند از این فرصت خود را برای انتقال مهارت های تئاتر به محتوای حوصله مردم در خانه گیر کرده. سر پاتریک استوارت اخیرا لگد کردن روزانه توییتر عمل ارسال تصویری از خودش قرائت های مختلف غزل توسط شکسپیر و یک دسته از برادوی اجرا را آغاز کرده اند که قرائت “ویروسی تک گویی” برای انبوهی از مشتاق Instagram followers. در حال حاضر پیوستن به سرگرمی های مجازی ازدحام است Dolly Parton کشور موسیقی سوپراستار که delighting طرفداران خود را با موسیقی او را برای چند دهه. در حال حاضر پارتن اعلام کرده است که او می تواند راه اندازی یک پروژه جدید در همکاری با تخیل کتابخانه خدمات خود را که ایمیل رایگان کتاب به بچه ها: هر شب پارتن خواهد شد خواندن داستان قبل از خواب از طریق Facebook Live at 7 p. m.

همچنین نگاه کنید به: تصویرگر مو ویلمز نگه داشتن بچه ها سرگرم با یوتیوب نقاشی جلسات

این مجموعه اجرا خواهد شد برای 10 هفته راه اندازی خواهد شد در پنج شنبه شب و از ویژگی های پارتن خواندن آرام بخش و تسکین دهنده داستان برای کودکان است که ممکن است بی قرار با توجه به به طور کلی توافق بر دستور به پناهگاه در محل. “این چیزی است که من شده است که مایل به انجام این کار برای مدتی اما زمان هرگز احساس کاملا درست” پارتن گفت: از طریق تخیل وب سایت کتابخانه. “من فکر می کنم آن است که بسیار روشن است که در حال حاضر زمان برای به اشتراک گذاشتن یک داستان و به اشتراک گذاشتن برخی از عشق. این یک افتخار است برای من برای به اشتراک گذاشتن استعداد باور نکردنی از این نویسندگان و تصویرگران. آنها را به ما لبخند آنها ما را به خنده و آنها ما را فکر می کنم.”

برخی از عناوین که پارتن خواهد بود خواندن شامل یک سوراخ وجود دارد در ورود به سیستم در پایین دریاچه توسط لورن طولانی لاما شتر بی کوهان امریکای جنوبی قرمز پیژامه توسط آنا Dewdney, با تصویب آن توسط Sophy کم و هستم رنگین کمان نوشته شده توسط کشور ملکه موسیقی خودش است. این مسلم است که پارتن تسکین دهنده صدا و شیوه ای آرام خواهد بود یک نعمت غیر مترقبه برای تاکید کردن پدر و مادر که در حال حاضر پیدا کردن آن لازم است برای سرگرمی و آموزش کودکان خود را 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>