Dolly Castro برگ کمی به تخیل در نحیف سفید لباس شنا

در شنبه نیکاراگوئه تناسب اندام, Dolly Castro جشن 4 جولای توسط های وسوسه انگیزی ضربه محکم و ناگهانی در Instagram.

این عکس نشان داد که 35 ساله ایستاده در کنار یک میز پیک نیک در آنچه به نظر می رسد به یک پاسیو. کوره و متعدد درختان دیده می شود در پس زمینه تار. این پست را geotag نشان داد که تصویر گرفته شده در اورنج کانتی, کالیفرنیا.

دالی زده مخ زن مطرح arching پشت خود را به عنوان او raked انگشتان خود را از طریق مو خود را. او قرار داده شده یکی از دست او بر روی میز در کنار یک لیوان کاغذی و یک پارچ حاوی مایع زرد رنگ. این Instagram ستاره تبدیل گردن او را به نگاه به سمت دوربین فلش لبخند زیبا.

مدل flaunted او چهره فوق العاده بالا-برش لباس شنا سفید از لباس شرکت PrettyLittleThing. این نحیف لباس شنا به نمایش کافی او رخ دور کمر باریک و کون باسن. او همچنین sported یک جفت از اندازه عینک آفتابی قرمز و شانل گوشواره.

برای این عکس از یک مدل دهید بلند او قفل در شل امواج دادن اضافی زرق و برق. در حالی که عینک آفتابی خود را پنهان برخی از چهره او به نظر می رسد که دالی پوشیده بود آرایش. لوازم آرایشی و بهداشتی نرم افزار به نظر می رسید به ویژه در پر ابرو ظریف, کانتور, هلو, سرخ شدن, هایلایت, و, برهنه, رژ لب.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس او آرزو پیروان مبارک “4 جولای.” او همچنین آگهی PrettyLittleThing برچسب زدن به این شرکت است.

این پست به نظر می رسد به یک فن مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 15000 دوست دارد. بسیاری از دالی را تحسین همچنین flocked به بخش نظرات به دوش او با تعارف.

“[B]eauty ملکه” gushed یک فن اضافه کردن یک قلب و چشم و قلب قرمز و گل رز از emoji به نظر.

“شما کمال” اضافه شده متفاوت جانباز.

“وای omg یک فرشته زیبا ، اظهار داشت: یکی دیگر پیرو.

“شما [h]ot و [g]orgeous,” chimed در یک چهارم Instagram کاربر.

برخی از نظر اما به نظر میرسد که ارائه شده است لال با عکس و به جای ترک یک دنباله از شکلک برای بیان خود را تحسین برای این مدل.

دالی درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات.

به عنوان طرفداران آگاه هستند این است که به دور از اولین بار که دیجیتال تاثیر گذار نشان داده است خارج از دارایی ها در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه که ترک کمی به تخیل. او سوار طرفداران وحشی با آپلود یک تصویر که در آن او عینک ياوه bodysuit و به سختی وجود دارد شلوارک جین. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 73,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>