Dolly Castro Flaunts شکل ساعت شنی در توری کرست قرمز و شلوار جین

دالی کاسترو به او Instagram followers درمان در روز جمعه هنگامی که او ظهور کرد تا در جدول زمانی خود را با تکان دادن ساز و برگ است که نشان داد از او دلخواهی شکل ساعت شنی. در به اشتراک گذاشته شده عکس دالی را لرزاند روشن rd, کرست, که برجسته پانل های توری دور یقه و زیر سینه. او جفت چشم نواز از بالا با یک جفت مضطرب شلوار جین آبی

دالی لوازم این گروه با ضخامت کمربند سیاه و براق قهوه ای کیف پول که او در آن بند. او sported ظریف طلا آویز گردنبند و کفش قهوه ای با crisscrossed تسمه در جلو. دالی قهوه ای تیره مو جاروب بیش از شانه خود را و او به نظر می رسید که برجسته چشم خود را با قهوه ای تیره, سایه و خط چشم. او همچنین به نظر میرسد که پوشش او لب ها با رژلب و براق.

در عنوان دالی نشان داد که او تمام لباس برای رفتن به سوپر مارکت. اما او اضافه کرد که او تجسم خودش در رستوران مورد علاقه ، او در ادامه به بیان نوستالژی در مورد زندگی قبل از coronavirus محدودیت بیان کرد که او از دست رفته به ورزشگاه رفتن و در آغوش گرفتن مردم بدون قضاوت در میان چیزهای دیگر.

ارسال شده در دوست داشت بیش از 10 ، 000 بار به عنوان این نوشته و بیش از 250 Instagram کاربران اظهار نظر در آن است. در کسانی که نظرات طرفداران باران در نیکاراگوئه مدل تناسب اندام با سپاس. در حالی که بسیاری از نظرات در اسپانیایی, دالی انگلیسی زبان تحسین chimed در نیز هست.

“قطعا زن زیبا ترین در این سیاره” یکی از طرفداران نوشت: قبل از اضافه کردن دو لب قرمز emoji به نظر خود.

“لبخند زرق و برق دار زرق و برق دار, بانو” یکی دیگر از Instagram اضافه شده است.

دیگران در پاسخ به او عنوان و مشترک برخی از چیزهایی که آنها را از دست ندهید در حال حاضر که آنها در coronavirus ناشی از قرنطینه.

“قطعا از دست ندهید ورزشگاه! فقط از بودن در کنار افراد دیگر خود را در تمرینات می شود تا انگیزه! شما نگاه شگفت انگیز مثل همیشه!” یک سوم Instagram کاربر اظهار نظر.

بله آزاد بودن یک لذت بردن از زندگی را به کمال. این واقعا وحشتناک در جهان” امیدوارم که شما [sic] یک خانواده ایمن ماندن!

در یکی از قبلی نوشتن شرح تصاویر و دالی باز کردن در مورد چگونه او را مشغول به کار در خانه است.

“قبل از این ورزشگاه تعطیل من همیشه فراموش گرم کردن قلب یک 1 ساعت لغو جلسه به دنبال sprints,” او نوشت. “در حال حاضر در خانه من به طور مداوم انجام تمرینات HIIT که مرا خشک, اما من آنها را دوست دارم.”

این عنوان به همراه یک عکس از دالی در یک cheeky جفت برام خاکستری و سفید سینه بند ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>