Dolly Castro Flaunts رقم فوق العاده در پی Activewear

چهار شنبه, مارس 18 نیکاراگوئه تناسب اندام, Dolly Castro ساخته هفته کاری کمی هیجان انگیز تر های وسوسه انگیزی ضربه محکم و ناگهانی با 6.2 میلیون Instagram followers.

عکس گرفته شده در اورنج کانتی, کالیفرنیا نشان می دهد که 35 ساله گیج ایستاده در یک مسیر هموار. دالی sizzled در پی activewear که شامل یک سینه بند ورزشی و یک جفت از تطبیق بالا waisted ساق پوش. شکل-بغل کردن دنده تمرین نمایش باور نکردنی منحنی و باب روز میانی بسیار به لذت از مخاطبان است. او نگه داشته نگاه ورزشی ساده است و نمی شود هر گونه طلا و جواهر.

سبزه زیبایی مدل دهید خود را هایلایت مو در tousled فر و قسمت وسط. او بهبود یافته و او در حال حاضر ویژگی های زرق و برق دار با صورت پر از آرایش. قابل توجه برنامه های ویژه مجسمه ابرو ضخیم مژه و رژ لب مات. او ناخن بلند شد نیز کاملا آراسته و رنگ آمیزی یک چاپلوس برهنه رنگ.

برای این عکس از یک تبدیل بدن خود را کمی flaunting پرت derriere. دالی تنظیم یکی از AirPods به او نگاه کردن به فاصله یک لبخند کوچک بازی بر روی لب های او. او برگزار شد از تلفن خود را که او نشان داد گوش دادن به پادکست واقعی AF میزبانی Andy Frisella.

در زیرنویس های رسانه های اجتماعی احساس ساخته شده است اشاره به اضطراب است که در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس. دالی التماس پیروان خود را به تمرکز انرژی خود را در فعالیت های است که کمک خواهد کرد آنها را آرام باقی می ماند. او سپس اقدام به ارائه اضافی تبلیغات به اندی Frisella پادکست.

مشاهده این پست در Instagram

صبح همگی بخیر! با همه چیز در رفتن در حال حاضر و هر کس صحبت کردن در مورد ویروس بازار قرنطینه و خیلی بیشتر منفی مردم وحشت. بیایید برای همه چیز آماده است اما نه از یک محل از ترس اما از یک محل کنترل کنید. بیایید کنترل آنچه که ما می توانید کنترل کنید. ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از زمان در دست ما اجازه دهید آن را سرمایه گذاری عاقلانه. غذا خوردن سالم که ممکن است انجام خانه تمرینات گوش دادن به مردم است که ما توصیه به انجام چه بهترین راه حل برای این وضعیت مانند AF با @AndyFrisella پادکست. اتمام این پادکست به یک چشم انداز واقعی در روند موضوعات داغ دکمه مسائل و بحث. من مطمئن هستم که سخت است برای خودتان نگه دارید مثبت در طول این زمان, اما اجازه دهید نگه داشتن در ذهن است که ما آنچه که ما به دنبال چه ما و چه ما گوش دادن و تکرار. ایمن ماندن همه ♥️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط دالی کاسترو و چاوز (@missdollycastro) در

طرفداران flocked به بخش نظرات به اجازه دالی می دانم که آنها قدردانی پیام خود را.

“خوب صحبت بانوی جوان” نوشت: یک دیدگاه.

“با تشکر از شما برای عقل خود را, من, عشق,” افزود: یکی دیگر از Instagram کاربر.

بسیاری از دالی را تحسین نیز در زمان زمان به دوش جیگر تعارف.

“بسیار زیبا مثل همیشه” gushed یک فن است.

“خیلی زرق و برق دار و زیبا عشق @missdollycastro,” chimed در یک جانباز.

مدل های درگیر با پیروان اختصاص داده شده توسط در پاسخ به برخی از نظرات. این پست به نظر می رسد فن های مورد علاقه آن را به عنوان به زودی متصلب تا بیش از 26,000 را دوست دارد.

به عنوان طرفداران آگاه هستند دالی است که دقیقا خجالتی وقتی که می آید به نشان کردن مناسب بدن در رسانه های اجتماعی. در واقع اکثریت او Instagram نوشته های تشکیل شده از او در آشکار گروه. به تازگی آپلود یک تصویر که در آن او عینک سرخ رنگ سینه بند ورزشی و چند رنگ شلوار یوگا در حالی که ترویج این مکمل شرکت, 1st Phorm. که ارسال شده است را دوست داشت بیش از 22,000 بار پس از آن به اشتراک گذاشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>