Doina Barbaneagra نشان می دهد Underboob در بالا محصول جدید Instagram عکس

Doina Barbaneagra او را هیجان زده 682,000 Instagram followers جدید و بسیار گرم پست. در ژوئن 28, سبزه, مدل, آپلود یک تصویر لحظهای است که او نشان داد flaunting دارایی های در یک نحیف بالا محصول بریده شده آن را با اندک ،

در تصویر Doina عکس گرفته شده در خارج از منزل در چه شبیه یک پارک. او نشسته روی یک نیمکت چوبی صندلی با پاهای او را گسترش. او نگاه مستقیم به دوربین با چشم او squinted و لب جدا. ضربه محکم و ناگهانی بود احتمالا گرفته شده در اطراف اواخر بعد از ظهر و در یک روز ابری به عنوان نور خورشید به نظر می رسید از دست رفته در شات.

در به روز رسانی Doina را لرزاند یک آستین بلند زراعت و اصلاح نباتات بالا. آن را به حال یک پایه کوچک آبی گل چاپ تمام بیش از. پوشاک ارائه نمی دهد بسیاری از پوشش و تنها تحت پوشش آغوش او نیم تنه و یک ریزه بخشی از پشت او. فنجان آنقدر کوچک بودند که او underboob دیده می شد اما این مدل نبود زحمت توسط این واقعیت است. او احتمالا با بابا, زیر, قطعه, اما, نوک پستان, سانسور شده بودند از مشاهده. قطع آن را ترک مقدار زیادی از پوست در معرض همراه او باب روز میانی و طرفداران نمی تواند کمک کند اما روان بیش شکم صاف.

او زوج بالاتنه لباس با بالا waisted شلوار جین آبی روشن است که پنهان او موز. طول کف رسیده و قسمت بالای ران که خیلی کوتاه بود. او تکمیل نگاه او با پوشیدن یک جفت کفش کتانی سفید.

Doina عینک مورد علاقه گردنبند طلا. آن را سخت به بگویید که آیا او sported گوشواره به موی او تحت پوشش خود را بدست آورده و از نظر. او افزایش زیبایی خود را با لوازم آرایشی و بهداشتی. آرایش ظاهر نرم افزار تشکیل شده است از ضخامت بنیاد تاریک ابرو ظریف سایه چشم و ریمل مژه و ابرو. او همچنین به نظر می رسید به اضافه یک اشاره از سرخ شدن روی گونه درخشان هایلایت, و, برهنه, رژ لب بر روی لب ها کامل.

در زیرنویس Doina نوشت: چیزی مبهم است. او همچنین نشان داد که شجاعانه بالا محصول هدیه بود توسط PrettyLittleThing. او مطمئن ساخته شده به دادن اعتبار به ساز و برگ خود را حامی با زدن این برند در هر دو پست و تصویر.

همانطور که از نوشتن این مقاله آخرین به اشتراک گذاری کشیده است در بیش از 13,300 دوست دارد و حدود 130 نظرات. بخش نظرات پر شده بود با احساساتی پیام ها و تعارف از آنلاین تحسین و دوستان است. برخی از پیروان تلاش با کلمات مناسب را برای بیان افکار خود را. آنها chimed در یک دنباله از emoji.

“من عاشق این بالا! شما در حال زرق و برق دار دختر!” یکی از پیروان او نوشت.

“Omg! شما به طرز باور نکردنی ای شیرین و بنابراین زرق و برق دار” یکی دیگر از فن اضافه شده است.

“شما گربه! من در عشق با زیبایی خود را” یک سوم کاربران شبکههای اجتماعی اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>