نشانی پست الکترونیکی-در رای گیری افزایش رای دهندگان تقلب ؟ ما ریاضی. پاسخ این است که شماره

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای یک میزگرد بحث و گفتگو با فرمانداران اقتصادی در مورد بازگشایی تعطیلی با توجه به COVID-19 شناخته شده به عنوان coronavirus دولت در اتاق غذاخوری کاخ سفید در واشنگتن, DC, ژوئن 18 سال 2020 است. (عکس SAUL لوئب / AFP) (عکس SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ) SAUL لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

طی دو روز گذشته هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل ویلیام Barr را هدف گرفته در پست الکترونیکی-در رای گیری این ادعا چنین عمل می تواند منجر به تقلب در نتیجه در پای صندوقهای رای اگر پستی رای گیری رخ می دهد در طول یک بیماری همه گیر.

“به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای 2020 خواهد بود که بیشتر از تقلب در انتخابات در کشور ما با سابقه – مگر این حماقت است که به پایان رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه. “ما رای دادند و در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم با مشکلی نیست اما در حال حاضر آنها با استفاده از Covid به منظور تقلب با استفاده از ایمیل-Ins!”

این است مداوم تم برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او توییتی در مورد آن قبل از درآمد چک حقیقت از توییتر خود را, اما دادستان کل ویلیام بر تکرار ادعاهای خود بر روی یک پلت فرم تمایلی برای به چالش کشیدن این ادعا را نشان می دهد رای دهندگان تقلب خواهد بود شایع در طی یک مصاحبه با فاکس نیوز. Barr همچنین گفته نیویورک تایمز که یک احتمال وجود دارد که کشورهای خارجی می تواند “به راحتی تقلبی رای قرار دادن نام بر روی آنها و ارسال آنها را در. و این می تواند بسیار سخت به مرتب کردن آنچه اتفاق می افتد” در اوایل این ماه.

چه شانس است که در واقع اتفاق می افتد ؟ بعدی به صفر است.

در حالی که واشنگتن پست در بر داشت 31 مورد از اثبات تقلب برای یک میلیارد آرا از 2000-2014, NYU که Brennan Center for Justice “مدعی آن است که بیشتر احتمال دارد که یک آمریکایی “خواهد شد توسط رعد و برق زده از او می خواهد رابجای دیگری جا زدن یکی دیگر از رای دهندگان در پای صندوقهای رای است.”

لارنس نوردن که هدایت انتخابات برنامه اصلاحات در برنان مرکز ارائه آمریکا توضیح داد که چرا defrauding پست الکترونیکی-در سیستم رای (که حدود برای سال بوده است) بسیار دشوار است. با توجه به نوردن به دلیل پست الکترونیکی-در برگه های رای باید در بازگشت یک پنهان کاری پاکت ایجاد شده توسط انتخابات محلی مقامات دخالت خارجی است بسیار بعید است.

پاکت نوار رمزی در بسیاری از ایالت ها با یک شناسه منحصر به فرد است که روابط انتخابات به رای دهندگان. پنهان کاری پاکت نیز نیاز به اطلاعات شخصی است که تنها رای دهنده باید: آخرین چهار رقم از رای دهندگان شماره امنیت اجتماعی و رای دهندگان را امضا می کند. پست الکترونیکی رای گیری در چندین ایالت تکیه بر امضای تأیید ابزار برای بررسی رای دهندگان صحت. آن را نیز “بسیار دشوار” برای ایجاد یک رای گیری که با تمام مشخصات مورد نیاز به عنوان خوانده شده توسط یک رای گیری خاص که متفاوت است صلاحیت او گفت:.

خیلی دلایل وجود دارد که آن را دشوار است به باتلاق صندوق های رای با آراء اما آنچه در مورد منابع داخلی جعل هویت یا ارعاب رای دهندگان به نظرسنجی رای گیری برای یک کاندیدای خاص? و می گوید که در حال حاضر انجام پست الکترونیکی-در رای گیری کمتر احتمال دارد به تجربه تقلب یا بیشتر احتمال دارد که چنین مواردی از تقلب در انتخابات ، و فراموش متحده که نیاز به بهانه ای برای رای غایب در رای گیری تقلب ؟

شما باید یک پزشک را توجه داشته باشید برای رای دادن ؟

بیش از یک دوجین متحده نیاز به یک “بهانه های معتبر” به صورت یک absentee ballot. با توجه به Ballotpediaاین شامل “یک رای دهندگان غیبت از خود و یا او را به خانه شهرستان در انتخابات روز بیماری و یا ناتوانی جسمی یک رای دهندگان عدم حضور طولانی مدت از او و یا او را به خانه شهرستان (به عنوان مثال پرسنل نیروهای مسلح در خارج از کشور کارکنان و دانشجویان و غیره) رای دهندگان نیاز به کار در طول رای گیری ساعت مذهبی رعایت حبس (non-جنایت برای برخی از ایالت ها).”

با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی و Ballotpedia این 16 متحده است که نیاز به یک “بهانه های معتبر” به منظور رای گیری غایب: آلاباما, آرکانزاس, کانکتیکات, دلاور, ایندیانا, کنتاکی, لوئیزیانا, ماساچوست, می سی سی پی, Missouri, New York, New York, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, غرب ویرجینیا.

همچنین نگاه کنید به: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جنگ Twitter, Facebook با فرمان اجرایی

برخی از ایالت ها باید چشم پوشی نیاز در طول coronavirus بیماری همه گیر. در دیگران رای دهندگان می تواند نوشتن در “بیماری” به عنوان یک دلیل در طول COVID-19 اما آنها خواهد بود در حال اجرا خطر ابتلا به اتهام جنایت مگر اینکه آنها در واقع تا به حال این بیماری با توجه به آلاباما گزارش. و تگزاس وعده داده است به تعقیب هر انتخابات محلی رسمی که حتی نشان می دهد که رای دهندگان بازیگران غایب رای گیری اگر آنها از ترس ابتلا به کروناویروس با رای دادن در روز انتخابات. دولت دیوان عالی کشور حکم داد که این امر قائل نشدن عدم ایمنی به COVID-19 به عنوان یک دلیل کافی برای رای دادن غایب. این موضوع ممکن است به زودی به دیوان عالی ایالات متحده.

خواهان تقسیم می شوند و در ساخت آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست

برخی از سیاستمداران محافظه کار تلاش کرده اند به لینک فقدان بهانه ای برای رای غایب به رای دهندگان تقلب در نتیجه محدود کردن کاربرد آن در کشورهای خود را.

“دموکرات هرگز اجازه یک بحران به هدر و آنها با استفاده از یک بیماری همه گیر به طور کامل از بین بردن یکپارچگی ما در انتخابات” RNC رئیس Ronna McDaniel گفت: ممکن است در طول بحث در فلوریدا بیش از حق رای توسط ایمیل. “در مورد او گفت:” در معرض فلوریدا به تقلب احتمالی.'”

همه خواهان توافق برسند. سابق RNC صندلی مایکل استیل با انتقاد از ویسکانسین انتخابات ویژه است که در آن بسیاری از رای دهندگان مجبور شدند به رأی گیری در فرد وجود خطر ناشی از این بیماری همه گیر. استیل به ذکر است که وجود داشته اند کمتر از 150 مورد از تقلب با استفاده از ایمیل های رای در گذشته دو دهه است. “هر جمهوری خواه انتخاب رسمی باید کار به تقویت پایه های نظام دموکراتیک ما پس شهروندان می توانند رای در ماه نوامبر بدون توجه به دولت ما مبارزه با کروناویروس.”

فراموش متحده که نیاز به بهانه ای برای رای غایب انجام یک کار بهتر از توقف رای گیری تقلب ؟

یک مطالعه غایب رای گیری تقلب انتخابات در ایالت جان Tures

آیا نیاز به بهانه ای برای رای غایب در واقع منجر به کمتر تقلب ؟ به این تست من با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده توسط بنیاد میراث انتخابات تقلب پایگاه داده از هر کشور تقسیم بر جمعیت در سن رای گیری برای هر ایالت برای دیدن اگر متحده که تقاضا غایب رای بهانه ای کمتر تقلب از کسانی که نمی کنند.

این مطالعه تقویت دقیقا چگونه نادر رای گیری تقلب واقعا است. در دولت من از اقامت گرجستان وجود دارد که 19 مورد از تقلب انتخابات کمتر از تعداد انتخابات گرجستان در پایگاه داده (23) پس از اولین مورد ثبت شده در سال 1997. از آنجا که سالانه اولیه انتخابات و اغلب runoffs که به مقدار تقریبا 70 انتخابات است.

شواهد نشان می دهد که تقاضا بهانه ای برای رای غایب را به طور متوسط از 0.495 مورد در هر 100,000 رای دهندگان. که بیشتر در رای گیری تقلب نسبت به متوسط کشورهای که نیاز نیست بهانه ای برای رای غایب است که 0.388047 در هر 100000 نفر واجد شرایط رای دهندگان.

تضاد است و حتی قوی تر زمانی که ما در کشورهای که پست الکترونیکی-در انتخابات است. از این پنج کشور (کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا, واشنگتن) متوسط رای گیری تقلب سرانه 0.2499 در هر 100,000 درصد جمعیت در سن.

نتایج مشخص است. نیاز به بهانه ای برای رای غایب را کاهش نمی دهد رای گیری تقلب شده است. اگر هر چیزی متحده ساخت چنین تقاضا بیشتر احتمال دارد به تجربه رای گیری تقلب داشتن تقریبا بیش از دو بار به عنوان بسیاری از موارد تقلب انتخابات به عنوان کشور است که در تمام پست-در انتخابات است.

بحث های زیادی میان کشورها بیش از بهانه ای برای رای گیری غایب

در برخی از ایالتها coronavirus باعث شده است تا قانونگذاران و مقامات به شل و یا حتی چشم پوشی از الزامات مورد نیاز برای درخواست یک absentee ballot. در دیگران آنها بوده ام سرسختانه مخالف است. و در برخی موارد آن را یک حزبی مهم است. نیویورک به عنوان مثال در حال حاضر اجازه می دهد تا “هیچ بهانه ای” غایب انتخابات در حالی که در کنتیکت آن یک داستان متفاوت است.

“ما ساکنان هنوز هم ممکن است به دست آوردن یک رای گیری غایب مگر اینکه آنها یک نظرسنجی کارگر یک عضو فعال ارتش بیمار به خارج از شهر در تمام ساعات رای گیری معلول جسمی و یا مانع دین خود” می نویسد: Shari کانتور با هارتفورد کورانت. “بدون استثنا وجود دارد برای خط مقدم ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا ساعتی کارگران با مشاغل متعدد و یا پدر و مادر در تلاش برای حقه بازی کار و مراقبت از کودک وانت.”

بحث بر سر پست الکترونیکی-در رای گیری است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا از طریق انتخابات. اما دو موضوع حل و فصل شده است. آمده است که تقاضا به بهانه رای غایب هستند کمتر احتمال دارد به تجربه تقلب انتخابات با وجود ادعای از پست الکترونیکی-در رای گیری منتقدان. در واقع متحده نیاز به بهانه ای برای پست الکترونیکی-در رای گیری هستند بیشتر احتمال دارد که موارد تقلب. می گوید که در حال حاضر ارائه پست الکترونیکی-در گزینه های رای گیری در ضمن باید حداقل از تقلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>