پزشکان به منطقه جمع: دیدار با سرخپوستان مبارزه با کروناویروس در خط مقدم

“هنوز وضعیت تبدیل نشده بسیار دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. اما بعد از 10-15 روز خواهد بود بسیار مهم است زیرا در این زمان ما خواهد آمد به می دانم که آیا این ویروس است که موجود و یا اینکه آیا آن است که از دست ما است.”

منndia گزارش شده بیش از 120 موارد مثبت Coronavirus (COVID-19) در سراسر کشور از جمله اتباع خارجی.

ارتقاء

مبارزه با این ویروس مرگبار است که wreaked ویران کردن در چین ایالات متحده و اروپا در حال پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی محلی و دولت های منطقه. در اوایل این هفته بهتر هند (TBI) صحبت کرد و به برخی از کسانی که مبارزه در خطوط مقدم به خصوص پزشکان و کسانی که در راس دولت های منطقه را به درک مراحل مصرف آنها به مبارزه با این ویروس مرگبار است.

در حالی که یک بیمارستان در راجستان در بر داشت یک راه جدیدی را برای درمان برخی از بیماران خود ما نیز صحبت کرد و به یک منطقه جمع آوری در کرالا به درک اداری خطوط مبارزه با این ویروس.

رمان روش درمان

در پر شور توسعه راجستان وزیر اعلام کرده بود در روز یکشنبه که سه بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله دو شهروندان ارشد با همبود مسائل بودند با موفقیت درمان در سوائی مرد سینگ بیمارستان در جیپور.

دیده می شود این بیماری همه گیر انتقام ویران کردن در چین از ماه ژانویه به بعد پزشکان در سوائی مرد سینگ (اس ام اس) بیمارستان که بشود به احتمال شیوع در خاک خانه. آنها باید جداگانه جداسازی بیمارستان و مجموعهای از تیم ها از جمله مشاوران و اساتید anaesthetists و مراقبت ويژه افراد درگیر در مبارزه با COVID-19.

زمانی که بیمار برای اولین بار به تست مثبت برای Coronavirus وارد – یک بانو همه آنها با هم و strategised در پزشکی درمان حمایتی درمان آنها را اداره و آنچه انجام می دهد در صورتی که بیمار retroviral مسائل نیز هست.

“COVID-19 یک نوع اپیدمی ویروس شبیه به سارس (سندرم حاد تنفسی) یا MERS (Middle East Respiratory Syndrome). این شباهت ساختاری به هر دو ذکر شده در بالا ویروس ها. ما با نگاه کردن در همه در دسترس ادبیات پزشکی. کل تیم ما از کارشناسان strategised که ما باید اداره برخی از آنتی ویروسها است که باعث کاهش تکثیر ویروس است. حصول اطمینان از ایمنی بیماران ما است و رضایت خود را و از نزدیک نظارت بر پیشرفت خود ما اداره ترکیبی از لوپیناویر/ریتوناویر که معمولا به عنوان خط دوم درمان برای ایدز و همراه است که با مواد مخدر به معنای برای درمان آنفولانزای خوکی و مالاریا می گوید:” اس ام اس بیمارستان, اصلی, Dr Sudhir Bhandari در گفتگو با بهتر هند.

پس از تجویز درمان آنها و نظارت بر آنها دریافتند که 70 ساله, ایتالیایی, بانو, در کنار او 69 ساله و یکی دیگر از 85 سال سن بیمار که وارد شده بود از دبی به حال تمام آزمایش منفی برای کوروناویروس. این بیماران هنوز هم نگرانی های خود را با شرایط اساسی مانند یک بیماری تنفسی و یا نارسایی کلیه.

“این است که بسیار اولیه مشاهده و به اشتراک گذاشته ایم این با شورای تحقیقات پزشکی هند که مورد تایید ما پروتکل. آزمایش های بیشتری مورد نیاز است” او اضافه می کند.

“بله ICMR گرفته شده تایید برای استفاده از خط دوم HIV مواد مخدر در COVID بیماران اما این لوپیناویر/ریتوناویر ترکیب درمانی تایید شده برای استفاده در میان COVID-19 بيمار با متوسط درجه شدت با گذاشته پروتکل” اظهار داشت: اتحادیه وزیر بهداشت Harshvardhan در مصاحبه ای با هند اکسپرس.

تصمیم گیری برای اداره این antiretrovirals گرفته شد پس از خود را به شرایط بدتر شده علاوه بر بالاتر مرگ و میر خطرات مرتبط با افراد مسن. “ترکیبی از داروهای ضد ویروسی به معنای تجویز می شود تنها برای بیماران مبتلا به عوارض پزشکی فشار خون بالا و نارسایی تنفسی و یا اگر وضعیت آنها وخیم تر شده است می گوید:” دکتر رامان Sharma ارشد استاد پزشکی در اس ام اس بیمارستان صحبت از TBI.

تا کنون آنها را آزمایش 400+ واجد شرایط بیماران از آنها چهار تا به حال آزمایش مثبت در میان گردشگران بین المللی کسانی که آنها را به تماس با اینجا و اعضای خانواده خود را.

“برای هر فرد یافت می شود COVID-19 مثبت و یا کسانی که مشکوک به ویروس ما را به در نظر گرفتن تمام مکان هایی که از آنها بازدید مانند مغازه های مراکز صادرات خانه ها و رستوران ها و حتی راننده ای که تقبل قایق از آب عبور آنها و یا یک هتل بل پسر که ندانسته آمد در تماس با این موضوع است. ما خوش شانس به شدید تماس با ردیابی برنامه های اجرا شده توسط دولت راجستان. ببینید دولت می بیند ورود خیل کثیری از گردشگران است اما ما موفق شده اند به خوبی تا کنون می گوید:” Dr Bhandari.

COVID-19
بازنمودی تصویر از پزشکان پوشیدن دنده محافظ در هند. (منبع: ویکیپدیا)

از همه مهمتر وجود یک پروتکل برای تست. هیچ کس نمی تواند صرفا راه رفتن به بیمارستان و دریافت خود را مورد آزمایش قرار. تست امکانات در دسترس هستند فقط برای علامتی افراد در اس ام اس بیمارستان. تنها کسانی که در تماس با مثبت COVID-19 بیماران در بازگشت از شناسایی در معرض خطر کشور و یا علائم تب و سرفه و تنگی نفس باید تست مجددا Dr Sharma.

چگونه یک منطقه جنگ COVID-19

در ضمن در گوشه دیگری از کشور یک دولت در منطقه است که همه دست به پمپ تلاش برای مهار ویروس. مانند دیگر COVID-19 آسیب دیده ولسوالی در کرالا Kottayyam مشغول به کار اضافه کاری به اطمینان حاصل شود آنها را در یک بیماری همه گیر. در حال حاضر آنها دو موارد مثبت در منطقه دریافت درمان در کتیم دانشکده پزشکی.

“روشن است که دولت موظف پروتکل های صادر شده برای هر منطقه شامل ویروس. ما پس از آن پروتکل. برای مثال ما باید به قرنطینه هر گونه تماس اولیه (کسانی که در تماس مستقیم با COVID-19 مثبت بیمار) حداقل به مدت 14 روز و بیشتر اگر آنها به خصوص در معرض خطر. در مورد خارجی ها که به هند آمده و یا بعد از رسیدن به منطقه ما ما را مجبور خواهد کرد به قرنطینه آنها را برای 14 روز صرف نظر از اینکه آنها را به ویروس و یا نه. این گردشگران که از میان حدود 120 معرض خطر کشورهای ذکر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید:” PK Sudheer ببو منطقه جمع صحبت TBI.

دو نفر در Kottayam منطقه که آزمایش مثبت بود به تماس با بستگان خود را از Pathanamthitta به تازگی از ایتالیا. آنها هم تا به حال آزمایش مثبت است.

“پس از پذیرش در بیمارستان, ما شروع به ردیابی گذشته خود حرکات با آنها مصاحبه خود و بستگان و نقشه برداری حرکات خود را با ردیابی تلفن همراه خود را با استفاده از برج های سلولی مثلث, نقشه های گوگل, شناسایی که مکان آنها بازدید و بررسی متقابل آن است. ما باید مشخص شده و هر نقطه از آنها بازدید می گوید:” جمع آوری.

“ما صادر فلوچارت به طوری که آنها می توانید به ما اطلاع دهید که آیا آنها نیز در حال حاضر در گفت مکان و زمانی که آنها وجود دارد. ما باید نقشه برداری نقاط مختلف بر اساس که فلوچارت. از که ما می تواند شناسایی حداقل 20 نفر به عنوان اصلی تماس با ما. ما در حال شناسایی ثانویه مخاطبین با استفاده از همان عمل است. دولت تعیین کرده است تا هفت تيم سلامت در این زمینه تحت رهبری دکتر پزشکی. آنها صلیب-چک کردن تمام اطلاعات لازم در مصاحبه با همه تماس با قربانیان و از طریق این فرایند گسترده ما را شناسایی کرده اند بیش از 1000 ثانویه مخاطبین” او می افزاید.

ارتقاء

این ثانویه اطلاعات تماس در زیر صفحه اصلی قرنطینه. اگر آنها علامتی مقامات را قرنطینه آنها در بیمارستان است. کسانی که بدون علامت در ضمن در خانه هستند. تنها در صورتی که توسعه برخی از علائم آنها را به بیمارستان. تا کنون تنها 11 نفر شده اند قرنطینه در بیمارستان ادعا می کند که جمع آوری.

“تحت رهبری یک پزشک, ما هفت تيم سلامت انجام این تماس ردیابی فرآیندهای تشکیل شده از متخصصین آموزش دیده. ما در پیوستن به تمام اقدامات احتیاطی لازم برای سلامت ما کارگران طبق پروتکل. ما راه اندازی شد ‘شکستن زنجیره ای’ کمپین که اساسا خواستار همه افراد در منطقه که در تماس با برخی از شیء خارجی به شستن دست های خود را به طور کامل. اگر آنها لازم نیست که تسهیلات به آنها داده خواهد شد و دست عفونی” او اطلاع.

در کرالا کل ورزش است که با هماهنگی وزارت بهداشت با کمک از محلی خود مختار بدن و حضور فعال و اصلی مراکز بهداشتی و درمانی (PHCs) در مناطق روستایی است. شبکه PHCs و آشا (معتبر سلامت اجتماعی فعال) کارگران قوی است و در اکثر نقاط کشور است. هر آشا کارگر می داند که هر فرد در زمینه های مربوطه خود را که باعث می شود ردیابی آسان تر است.

COVID-19
بازنمودی تصویر (منبع: Facebook)

در موضوع تست, جمع باعث می شود یک مرجع به دستورالعمل صادر شده توسط دولت است که بسیار شبیه به آنچه پزشکان در جیپور گفته اند.

اپيدميولوژی COVID-19 نشان می دهد که 75-80 درصد آسیب دیده را توسعه فقط علائم خفیف است که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. عفونت شدید و مرگ و میر دیده می شود تنها در گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری مزمن ریه بیماری های قلبی, بیماری های کبد, بیماری های کلیوی, بیماری سرطان, ضعف سيستم ايمنی بارداری پس از پیوند خونی و اختلالات HIV و در کسانی که در شیمی درمانی و طولانی مدت استروئیدها.

“فقط مانند هر عفونت ویروسی COVID 19 نیز حل و فصل خواهد شد خود را در اکثر بیماران. اپيدميولوژی COVID-19 سارس و MERS به وضوح نشان می دهد که بیمارستان های عمل به عنوان تقویت مراکز برای این بیماری همه گیر. این اتفاق می افتد با توجه به این مخلوط از بیماران با ریسک های مختلف طبقه بندی در مشغول سرپایی مناطق تعیین شده COVID-19 مراکز. بنابراین بیماران با علائم خفیف هستند توصیه می شود که برای آمدن به بیمارستان برای آزمایش و درمان است. تست در حال رفتن به تغییر یا کارآموزی و یا مدیریت بیمار با علائم خفیف” متحده تجدید نظر دستورالعمل های صادر شده توسط دولت کرالا در مارس 12.

“بسیاری از خارجی ها شکایت کرده است که آنها نیاز به یک گزارش آزمون به پرواز بازگشت به کشورهای خود اما اگر آنها بدون علامت ما نمی توانیم آنها را به آزمون. نتایج خود را می تواند تاخیر نتایج سایر بیماران که در واقع علامتی. علامتی موارد نمونه های گرفته شده به یک ویروس شناسی مرکز در موسسه ملی ویروس شناسی در اللپپی می گوید:” جمع آوری.


همچنین بخوانید: کروناویروس در هند: 52 مراکز مجاز که در آن شما می توانید آزمایش برای COVID-19


با تمام این اقدامات انجام شده را جمع آوری می گوید که این وضعیت نمی رفته از دست.

“هنوز وضعیت تبدیل نشده بسیار دشوار است که مسئولیت رسیدگی به. اما بعد از 10-15 روز خواهد بود بسیار مهم است زیرا در این زمان ما خواهد آمد به می دانم که آیا این ویروس است که موجود و یا اینکه آیا آن است که از دست ما. این دوره بسیار مهم است. ما در حال قرار دادن بسیاری از تلاش های حاوی آن و آماده برای هر گونه احتمال” او ادعا می کند.

در حالی که موارد گزارش شده و میزان مرگ و میر نسبتا پایین باقی می ماند در هند ضروری است که ما نمی تواند از خود راضی. برخی استدلال می کنند که این فقط شروع این بیماری همه گیر در هند و چالش های پیش رو می تواند زیاد باشد. در گرفتن یک زیرچشمی نگاه کردن به چگونه بیمارستان ها و دولت های منطقه در حال آماده سازی خود ما بینش به کار بیهوده نهفته است که جلوتر از آنها. اما یک راه بهتر نشان دادن آنها قدردانی خواهد بود به دنبال تجویز اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را اجتماعی فاصله اجتناب از جمعیت زیادی مسئول گزارش از علائم و اجازه می دهد کارکنان به محل کار از خانه, در میان دیگران.

COVID-19
اقدامات احتیاطی!

اگر نه پیوستن به این گام های اساسی ما نه تنها خطر سلامت دیگران و به ویژه آسیب پذیر, اما همچنین بسیار زیاد بار در پزشکان و پرستاران و دولت های منطقه و بهداشت کارگران است. اجازه دهید که.

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>