دکتر ‘عجیب و غریب در چندجهانی از جنون’ انتشار تاخیر

واشنگتن: به عنوان بخشی از هالیوود استودیو برنامه ریزی تغییرات با توجه به کروناویروس بحران آزادی ‘, دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون’ شده است به تعویق افتاد.

مارول را عاقبت به 2016, Benedict Cumberbatch, فیلم رانده شده و از نوامبر 5, 2021, به مارس 25, 2022, ذکر خبرنگار هالیوود.

Sam Raimi کارگردان فیلم است که با تاخیر برای بار دوم.
آن را در حال حاضر شده است تحت فشار قرار دادند یک بار به دلیل بحران از مارس سال 2021 به اوایل نوامبر قاب.

این تغییر در تاریخ انتشار باعث می شود فیلم آخرین به حرکت در خارج از تاریخ برنامه ریزی شده با توجه به در حال انجام coronavirus بحران است.

قبلا با توجه به جهانی coronavirus بحران Sony Pictures به عقب رانده و از آن بدون عنوان ‘مرد عنکبوتی” دنباله.

در همین حال اکران از مقدار پیش بینی شده دو فصل در تام کروز بازیگر اکشن حق رای دادن – ‘ماموریت: غیر ممکن است 7″ و “ماموریت: غیر ممکن است 8’ شده است به تعویق افتاد و توسط پارامونت پیکچرز است.

منبع: ANI


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>