دکتر ‘عجیب’ مدیر برای مقابله با ‘دخمه پرپیچ و خم’ عاقبت بعدی

Scott Derrickson Doctor Strange Marvel Labyrinth

Scott Derrickson است احیای 1986 کلاسیک دخمه پرپیچ و خم. Alberto E. Rodriguez/گتی ایماژ

دوستداران فیلم شده اند در انتظار برای دیدن آنچه که در آینده برای مدیر Scott Derrickson او پس از ترک دکتر عجیب عاقبت در ماه ژانویه به دلیل تفاوت های خلاق با مارول. در حال حاضر طرفداران خود را پاسخ دهد.

Derrickson گزارش شده است که در مذاکرات با TriStar Pictures مستقیم عاقبت به جیم هنسون 1986 فرقه کلاسیک دخمه پرپیچ و خمبه گفته خبرنگار هالیوود. مگی لوین است وافرش به نگارش فیلمنامه. آماده برای یک انفجار نوستالژی مردمی.

اصلی فیلم به دنبال نوجوان سارا (جنیفر کانلی) او به عنوان سفر از طریق پیچ و خم برای بازیابی برادر نوزاد (Toby Froud) از یک دیو پادشاه (David Bowie). بیش از 30 سال ما هنوز هم نمی تواند باور کند که قضیه در واقع کار می کرد. خوب در واقع دخمه پرپیچ و خم در ابتدا بمباران در دفتر جعبه (12.9 میلیون دلار در مقابل 25 میلیون دلار بودجه) اما در ادامه برای تبدیل شدن به یک ضربه در-فروش خانه مانند دی وی دی. تقاضا آنقدر قوی است که دخمه پرپیچ و خم خواهد بود reimagined در novelizations کتاب طنز سازگاری, تصویر کتاب و صفحه اصلی بازی های رایانه ای. عجیب عنوان می برد سازگار ماندن در قدرت با مخاطبان است.

همچنین نگاه کنید به: یک بازی ورق برای ‘شعار’ کریستوفر نولان در “جاه طلبانه ترین فیلم”

عاقبت شده است در مراحل مختلف توسعه برای سال جدید ترین نسخه مجموعه به کارگردانی نمی تنفس‘s Fede الورز قبل از آن سقوط از هم جدا. هیچ کلمه ای در عین حال در هر جزئیات این طرح هر چند ما می خواهم تصور کنید TriStar دوست دارم به خوش آمدید جنیفر کانلی در برخی از ظرفیت.

هر THRلیزا هنسون از جیم هنسون شرکت تولید دخمه پرپیچ و خم عاقبت با Brian Henson اجرایی تولید است. Derrickson و مکرر خود را همکار C. Robert Cargill خدمت خواهد کرد به عنوان تولید کننده اجرایی نیز هست.

Derrickson برش دندان های خود را در ژانر وحشت با جنگیری از امیلی رز (2005), The Day The Earth Stood Still (2008) و Sinister (2012). پس از موفقیت دکتر عجیب و غریب (2016), Derrickson طعنه در سال گذشته San Diego Comic Con که عاقبت خواهد بود “اولین ترسناک MCU فیلم است.” واضح است که مارول تا به حال یک مسیر متفاوت در ذهن و Sam Raimi (مرد عنکبوتی سه گانه) در آورده بود به عنوان یک جایگزین. Derrickson است که هنوز به طور مستقیم Chris Evans در قبلا اعلام مثلث برمودا اکشن ماجراجویی برای Skydance.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>