DJ Khaled را پوشش می دهد چشم خود را به عنوان زن Twerks در Instagram Live

DJ Khaled بود اقدام به صحبت های گاه به گاه در Instagram live روز یکشنبه زمانی که فن شروع به قر سربالا به جای صحبت کردن پس از او آغاز شده یک در یک چت. تولید کننده نمی خواهید برای دیدن زن جوان در تلاش برای رقص گزارش پیچیده است.

زن وارد زندگی صورتی پوشیدن شورت و بیکینی بالا. او نشسته و با تلفن اشاره به طور مستقیم در باسن خود با او صورت خارج از زاویه دوربین.

بلافاصله خالد قرار دادن دست خود را بر سر او و نگاه به دور از صفحه نمایش های عصبی به عنوان او شروع به رقص در دوربین.

“هیچ فکر نمی کنند که او گفت:” با آرامش به عنوان او شروع به تکان دادن او باقیمانده است.

خالد سپس اقدام به توضیح دهید که چگونه او یک مرد متاهل بود که ملاقات با این زن برای رسیدن به یک بطری آب. او از سر او نشسته موقعیت و شروع به ریختن آب بر پشت که خالد تحت پوشش چشمان او عصبی است.

“فقط بحث برای من عادی نیست که” او بانگ زد در دوربین. اما بر اساس تصویری, زن باور نمی کند او اول جدید تظاهرات و ادامه داد: به ریختن آب بر خودش.

سرانجام خالد حذف او از چت به عنوان او تکرار آن را “عشق” و “شما می دانید من دوست دارم برای شما.”

خالد اعلان مجدد این ضبط زنده بر روی خوراک خود را که در حال حاضر بیش از 4 میلیون بازدید. پس از 44,000 دیدگاه ارسال شده و خالد محدود تعداد نظرات مجاز در پست.

افراد مشهور مانند SZA, Tyrese و آواز دو Ceraadi اظهار نظر در پست, پیدا کردن تمام مصیبت و خالد واکنش خنده دار.

“Lmaooo خدا می داند که قلب خود را پادشاه!!!! نعمت” اظهار نظر SZA همراه با نماز دست گریه و خنده و تاج از emoji.

بر خلاف بسیاری از نظرات نائومی کمپبل به حال کمتر طنز آمیز در واکنش به این ویدئو.

“بیا کاری است که در آن به خودتان احترام smh,” سوپر پست شده در زیر تصویری همراه با تکان دادن سر از emoji. نام زن شده است نشان داد و حذف شد از خالد را اعلان مجدد تصویری.

وضعیت مشابهی اتفاق افتاده است با Diddy چند هفته پیش در 12 آوریل هنگامی که Lizzo اقدام به رقص تحریکآمیز خود را زندگی می کنند چت با پسران خود را. Diddy بلافاصله متوقف موسیقی برای بسیاری از کلمات لعن و نفرین در آهنگ با توجه به ایمیل های روزانه.

“توقف موسیقی. این عید پاک یکشنبه بیایید بازی چیزی کمی, خانواده, دوستانه,” او گفت: “صحبت کردن “123” توسط Moneybagg یو. خواننده عذرخواهی فراوان برای آهنگ و توافق برای انجام کاری “سرگرم کننده” و شروع به نواختن خود آهنگ “آب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>