مادربزرگ بهترین می دانم و آنها اتفاق می افتد به بهترین DIY برای رفع موهای سالم!

Nothing در مقایسه با حکیم سخنان بزرگان ما و این درست است به خصوص وقتی که می آید به مراقبت شخصی. بود آن دستور العمل هایی که تصویب شده است را برای نسل و یا سعی و آزمایش راهنمایی—آنها آن را تمام. بهترین بخش این است که این کاملا طبیعی و مواد تشکیل دهنده به راحتی در دسترس هستند در باغ ما.

بنابراین این هفته ما تصمیم گرفتیم به درخواست چند نفر در دفتر ما به اشتراک گذاشتن برخی از مو مراقبت از هک های که انجام شده است دور در خانواده خود را. در اینجا چیزی است که آنها تا به حال برای به اشتراک گذاشتن.

هنگامی که آن را به ضخیم و صاف مو, مایا, مادر بزرگ معتقد به قدرت روغن نارگیل.

“مادر بزرگ من استفاده می شود برای گرم روغن نارگیل با tulsi برگ و فلفل و ماساژ مو خود را با آن. او همچنین توصیه می شود استفاده از خمیر ترش برگ به عنوان یک بسته مو برای موهای ضخیم” او اشاره.

این دستور به راحتی می توانید به جای استفاده از مواد شیمیایی مبتنی بر شامپو و تهویه. در حالی که tulsi کمک می کند تا به نگه داشتن پوست سر و سرد و عاری از شوره سر, ترش به عنوان یک حالت بسیار عالی و ترویج مو و رشد خود را حفظ بافت. اگر شما در حال مبارزه با نازک شدن مو, این یک دستور العمل شما قطعا باید سعی کنید.

عنصر دیگری که مورد علاقه قدیمی است و یکی که Sameeksha مادر vouches برای املا (انگور فرنگی هندی).

“من نمی دانم که همه از مواد تشکیل دهنده در دستور العمل, اما آن را شامل ترش گل برخی از گیاهان سبز و املا” او می گوید.

ویتامین C موجود در املا تولید پروتئین کلاژن است که باعث بهبود گردش خون در پوست سر را فراهم می کند و مو با حجم بیشتر و قدرت است.

با استفاده از سفیده تخم مرغ به عنوان یک ماسک مو نیز از محبوبیت زیادی در طول سال است و گفت: موهای خود را مستقیم از پروتئین است. این کمک می کند تا پاک کردن همه بیش از حد نفت در حال حاضر بر روی پوست سر شما و شما کمتر احتمال دارد به صورت تقسیم به پایان می رسد به دلیل آن را تقویت مو خود را.

“من مراقبت از مو معمول شامل استفاده از سفیده تخم مرغ و لیمو ماسک ساخته شده توسط مادر من است که بزرگ برای تهویه عمیق می گوید:” Snigdha. “از آنجا که من فوق العاده مو فرفری او همچنین اصرار دارد که من آن را شستشو با آب سرد. این کمک می کند تا حفظ درخشش دست نخورده و کاهش جعد و شکن گیسو,” او اضافه می کند.

آیشواریا در, از سوی دیگر, با استفاده از یک دستور غذا حاوی روغن بادام و سفیده تخم مرغ به کاهش جعد و شکن گیسو. “همه شما نیاز دارید این است که ¼ فنجان روغن بادام و یک تخم مرغ خام است. شما آن را مخلوط کنید تا زمانی که شما یک مخلوط صاف و اعمال آن را به طور مساوی بر روی موهای خود را. ترک آن را برای حدود یک ساعت و شستن آن با طبیعی شامپو” توضیح می دهد که Aishwarya.

“مادر من تضمین می کند که من این کار را حداقل یک بار در هفته و موهای من خیلی نرم تر و صاف تر از آن استفاده می شود” او اضافه می کند.

برای Tanvi آن بود که مادر بزرگ او استرن طبیعت است که او را نگه داشته و از شکستن. “ما منع شدند از ترکیب مو هنگامی که آن را مرطوب بود. هیچ کس هیچ پوشیدن کلاه یا تنگ روسری تا زمانی که مو خشک به طور کامل,” او می گوید.

اگر چه مراقبت از مو شد و سخت امر در بسیاری از خانه های ما, عشق و مراقبت است که همراه با روغن ماساژ بودند قطعا بهترین بخش است.

“من بابا را می دهد که بهترین ماساژ سر است و یکی از چیزهایی که من را از دست ندهید بیشتر در مورد صفحه اصلی. هر شنبه شب او را گرم کردن برخی از روغن نارگیل و به فرزندان خود یک استرس-کوس ماساژ سر. این تضمین ما یک خواب خوب شبانه, اما همچنین catalysed گردش خون در پوست سر, جلوگیری از خشکی می گوید:” Tanvi.

مشاوره از بزرگان ما داد ممکن است تلخ اما این همیشه سبز-دستور العمل و راهنمایی در حال اثبات این که آنها قطعا کار شگفتی.


همچنین بخوانید: مشکلات مو? 10-آلی طبیعی شامپو به شما کمک می کند که سالم یال


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: contact@thebetterindia.com و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de