DIY دست Sanitiser: چگونه می توان این بیماری همه گیر ضروری در خانه

لطفا توجه داشته باشید – در حالی که یک دست sanitiser است که باید در طول COVID-19 همه گیر است و به هیچ وجه جایگزین برای شستن دست های خود را به طور منظم.

تیوی مهمترین گام احتیاطی است که پزشکان و متخصصان پزشکی هستند تاکید کرد در حال حاضر به شستن و تمیز کردن دست ما است.

در حال حاضر بهترین کار این است که برای ایجاد با استفاده از یک دست sanitiser است که هیچ جایگزینی برای شستن دست های خود را با خوب آب و صابون. شستن آنها را به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید. و هر بار که شما در آن هستید کاملا تمیز بین انگشتان و زیر ناخن و عقب و جلو دست خود را برای کمتر از 20 ثانیه.

که یک پروتکل و شما باید با رشوه دادن آن است. این یک راه بسیار خوبی برای از بین بردن میکروب ها ویروس ها و باکتری ها موثر است.

اما برای کسانی که نمی لوکس از یک روشویی مانند در حالی که رفت و آمد در محل کار و یا حتی در مکان های عمومی مانند یک بانک و یا یک بیمارستان بهتر است به توسل به یک دست sanitiser به خصوص اگر شما را لمس به شدت مکانیکی دستگاه و یا هر مورد دیگری که ممکن است با گذشت بیش از حد بسیاری از دست.

در حالی که دست sanitisers در حال محو کردن قفسه های سوپر مارکت ها مانند hotcakes اینجا است که چگونه شما می توانید دسته ای برای خود و اعضای خانواده خود را.

مراقب باشید با اندازه گیری برای آن به کار می کنند اما آن را غیر ممکن نیست.

DIY hand sanitizer

نرم افزار نکته: به یاد داشته باشید که 60 درصد موثر دست sanitiser باید الکل. این می تواند یا ایزوپروپانول (یا الکل) است که به راحتی در دسترس در داروخانه ها. و یا شما می توانید برای اتانول (یک روح قوی از نوشیدن نوع) با 60 درصد الکل آن را به work.

مواد تشکیل دهنده

2/3 فنجان 91% ایزوپروپیل الکل. همچنین شناخته شده به عنوان “الکل’ آن را در دسترس است در بسیاری از داروخانه ها.
1/3 فنجان ژل آلوئه ورا
15 قطره از درخت چای سنبل یا روغن اوکالیپتوس

روش

  • ریختن الکل به متوسط ظرف با دهانه.
  • اضافه کردن طبیعی یا فروشگاه-خرید ژل آلوئه ورا. (توجه داشته باشید: طبیعی آلوئه ژل به طور معمول ضخیم تر بنابراین شما نیاز به مالش محصول نهایی بیشتر در دست خود را به آن را جذب می کند.)
  • اسانس اضافه کنید.
  • ماهوت پاک کن زدن و ضرب و شتم تمام مواد را تا زمانی که آنها به صورت یک ژل صاف.
  • پاکسازی یک بطری خود را انتخاب بریزید و در خانه خود را ساخته دست sanitiser.

همچنین بخوانید: “آنها کار 24/7′: چگونه بمبئی فرودگاه ‘استخدام’ باکتری برای تمیز کردن توالت


(توجه داشته باشید: شما می توانید بطری خود را با اسپری برخی از الکل به آن و اجازه آن نشستن تا زمانی که آن را به طور کامل از بین میره.)

آن را فوق العاده آسان و موثر راه برای انجام این کار بدون صرف یک بمب و یا وحشت هنگامی که شما پیدا نمی کنید به اندازه کافی sanitisers در قفسه های سوپر مارکت ها!

در مورد شما نمی توانیم زمان ساخت یکی توسط خودتان در خانه, سر, در اینجا به وضع دست خود را بر روی همه طبیعی آرام بخش دست sanitisers.

(ویرایش شده توسط Shruti Singhal)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟ برای ما بنویسید: [email protected] و یا ارتباط با ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>