دیکسی D’Amelio نوازش با گریفین جانسون در جدید شایان ستایش عکس

Infinite ستاره Dixie D’Amelio در زمان به Instagram روز سه شنبه, جولای 21 به اشتراک گذاشتن برخی از شیرین عکس از او و او را با نام تجاری جدید پسر YouTuber و TikToker گریفین جانسون. در سه عکس ارسال, شایان ستایش, زن و شوهر سعی کردن انواع به شمار. عکس های فوری دستگیر شدند محبوب عکاس که می رود به سادگی با نام برایانت.

D’Amelio که 18 سال, sported یک محصول بالا است که او را در معرض معده تخت و نشان داد او باب روز. او زوج بالا با یک جفت سفید بالا waisted شلوار جین با راه راه سیاه و سفید و نازک کمربند. رسانه های اجتماعی احساس به نظر می رسد آرایش رایگان و عینک مو کشیده در بالای سر خود را در فضای نان. او accessorized با نازک طلا گردنبند زنجیره ای.

در ضمن 21 ساله گریفین نشان داد یک جفت شورت و sweatshirt ابلق با بلوک حروف. او accessorized با یک کلاه بیس بال با کلمات کامل “ارسال” نوشته شده و در سراسر آن. او نشسته بر آنچه در ظاهر به یک گرانیت حمام ضد حالی که D’Amelio تکیه بر او هر دو دست او را در حال استراحت بر روی زانو خود را.

زن و شوهر تراوش خوشبختی در سه عکس. دوم عکس برجسته و نزدیک کردن تصویر از آنها را خندان گسترده در دوربین. سوم و نهایی تصویر به تصویر کشیده و شوهر با تکیه به در به دنبال در هر یک از دیگر بینی خود اینچ از هم جدا.

در عنوان از پست D’Amelio ارائه اعتبار به عکاس. پست به سرعت انباشته امثال درآمد بیش از 2 میلیون نفر در تنها یک ماده از ساعت. این نوجوان که شناخته شده است برای ویروسی فیلم رقص در Infinite دارای یک مجموع از 13.8 میلیون در Instagram به طور کلی. او طرفداران بسیاری در زمان خود به بخش نظرات به تعریف او در شیرین عکس و به او تبریک می گویم در تشکیل یک رابطه جدید با گریفین.

“من عاشق این خیلی شما بچه ها به معنای واقعی کلمه ژله و شوهر همیشه!” gushed یک فن.

“زن و شوهر اهداف! شما دو نگاه با هم خیلی خوشحال به شما هر دو!” نوشت: یکی دیگر از رسانه های اجتماعی کاربر.

“شما دو شایان ستایش! من امیدوارم که او همیشه رفتار شما درست!” اظهار داشت: یک فن.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده D’Amelio و خواهر کوچکترش Charli سر به فلک کشید به شهرت در ماه های اخیر در حالی که تبدیل شدن به برخی از بزرگترین سازندگان Infinite. خواهر اخیر انجام شد فرود روی جلد این نشریه آنلاین Highsnobiety. این جفت ارز در هر دو graced پوشش جديدترين نسخه. عکس های فوری دستگیر شدند توسط Connor Franta.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>