Divyang کودک شنا در سراسر Periyar رودخانه در کوچی

کوچی: An 11-year-old divyang کودک در پنجشنبه شنا در سراسر Periyar رودخانه با خود خانم مدیر مدرسه از مدرسه برای نابینایان در Kochi.

Aibin C Thomas, هفتم, کلاس, دانش آموز نیز به همراه مربی Saji Valassery. آنها شروع به از Advaita آشرام قسمت و پایان آن در الووا Manappuram پوشش فاصله 600 متر است.

Aibin آموزش دیده بود برای 19 روز به شنا در سراسر رودخانه است.

صحبت به آنی گفت: “ما با خوشحالی شنا در سراسر رودخانه است. وجود دارد بدون ترس. هنگامی که یک فاجعه می آید, شما باید بدانید که چگونه به شنا. ما نمی دانیم که از آن خواهد آمد. بنابراین من می خواهم همه را به یاد بگیرند که برای شنا کردن است.”

ستایش کودک خود را مربی Saji Valassery گفت: “او شنا هست. اگر او می تواند آن را ممکن است برای هر کسی است. که راه ما می تواند به جلوگیری از غرق شدن است. هیچ کس را غرق خواهد شد اگر شما به شنا یاد بگیرند. به همین دلیل من آموزش شنا برای 11 سال گذشته.”

در ضمن Jiji Varghese خانم مدیر مدرسه از مدرسه گفت: “این یک تجربه خوب. من شده اند یادگیری برای 40 روز بود اما انتظار نمی رود. ما رو خوب مربیگری. باید آن را الهام بخش برای همه.”

منبع: ANI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>