طلاق براده ‘شاید’ در نیویورک به عنوان زوج های برخورد در طول Coronavirus قرنطینه گزارش ادعا می کند

Coronavirus گسترده در سراسر ایالات متحده ادعا کرده است زندگی می کند و شغل و در حال حاضر ازدواج به نظر می رسد آخرین تلفات جهانی همه گیر.

یک گزارش جدید ادعا می کند که طلاق براده در مرکز نیویورک را “سر به فلک کشید” به عنوان زوج های ازدواج کرده اند درگیر شدند در حالی که مجبور به خانه با هم در قرنطینه اغلب تحت وزن از استرس های مالی از مشاغل از دست رفته. به عنوان نیویورک پست گزارش داد بالا وکلای طلاق می گویند شده است وجود دارد 50 درصد افزایش در سوالات برای طلاق براده.

همانطور که در این گزارش اشاره کرد مشکل شده است بخصوص در منهتن و در میان زوج ثروتمند است که عمده رکود بازار به عنوان زمان مناسب برای طلاق با مالی کمتری انشعابات.

“با توجه به پیشرو منهتن خانواده-قانون کارشناسان برخی از زوج ها مجبور به صرف زمان با هم در حالی که قرنطینه در تنگ آپارتمان و یا حتی در مجلل پد نیست شانس خوبی در طول شیوع کروناویروس” این گزارش اشاره کرد.

“ساخت بدتر نفوذی چشمگیر در بازارهای مالی بیشتر خواهد شد خار موج ثروتمند, طلاق, به دلیل غنی همسران ممکن است تصمیم می گیرید که آنها می خواهند در حالی که ارزش خالص خود را dips — به طور بالقوه کمک به آنها را جلوگیری از بزرگتر شهرک کارشناسان حقوقی می گویند.”

ملیسا تهن یک رابطه درمانگر در شهر نیویورک گفت: اخبار خروجی است که بسیاری از زوج ها احساس استرس و ضعف از ترس از COVID-19 همه گیر و مجبور به ماندن در داخل. منطقه نیویورک شده است که سخت ترین ضربه با بیش از نیمی از تمام coronavirus موارد در ایالات متحده وجود دارد و مقامات توصیه در روز سه شنبه است که هر کسی که تا به حال شده است در نیویورک در هفته های اخیر به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز در حالی که رعایت علائم ویروس.

افزایش نرخ طلاق در منطقه نیویورک به دنبال یک الگوی در حال حاضر دیده می شود در دیگر سخت-آمار مناطق. به عنوان Inquisitr گزارش مقامات چین همچنین گزارش عمده افزایش طلاق براده به عنوان برخی از دقیق ترین قرنطينه بودند کاسته و زوج قادر به بیرون آمدن از خانه های خود را برای اولین بار در هفته. به عنوان Daily Mail گزارش داد, مقامات چین همچنین گفت که زوج ها در تلاش بودند برای مقابله با استرس بودن قرنطینه با هم.

“نرخ طلاق [در منطقه] دهکدهای افزایش یافت و در مقایسه با قبل از [coronavirus شیوع] گفت:” لو Shijun مدیر یک ازدواج رجیستری در دژو استان در یکی از سخت ترین ضربه از مناطق چین است. “جوان مردم صرف مقدار زیادی از زمان در خانه. آنها تمایل به بحث چون چیزی خرده و با عجله به گرفتن طلاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>