خندق و دیگر زامبی نشان می دهد و تماشای ‘پادشاهی’ در Netflix بکشد در حال حاضر

kingdom netflix

پادشاهی فصل دوم بازدید در Netflix بکشد در مارس 13. Netflix

نگه داشتن سازمان دیده بان جدید نیمه منظم حمایت از underseen تلویزیون و فیلم.

گزارش ها از مرگ زامبی نوع هستند و تا حد زیادی اغراق شده است. در حالی که بحث در مورد عدم اصالت در نوع عادی مقدار زیادی از پروژه های که ثابت کند هنوز هم وجود دارد زندگی در این نوع و یکی از بهترین و تحسین از کره جنوبی. پیش از آن Season 2 premiere این ماه اجازه دهید در نظر بگیرید Netflix بکشد پادشاهینشان می دهد که مخلوط سیاسی فتنه از بازی تاج و تخت و کلاس مبارزات انگل با زامبی تهدید و آن را به عنوان به موقع به عنوان آن را به حال شده است با ویروس مرگبار مسلط اخبار.

کارگردان Kim Seong-hun و نوشته شده توسط Kim Eun-hee, پادشاهی می گیرد در قرون وسطی کره در طول سلسله چوسون که در آن اخبار می آید که شاه بد افتاده با آنچه که رسما با عنوان آبله. پادشاه وضعیت منجر به مرگ یک پزشک دستیار که تغذیه به provincials از دستیار را ایجاد کرد چرا که ترجیح داده شده غذا از گرسنگی به مرگ. البته خوردن گوشت آلوده به خصوص زامبی آلوده به گوشت تبدیل روستاییان به زامبی خوردن گوشت و شروع به گسترش یک ویروس مرگبار در سراسر زمین است.

kingdom netflix

نشان می دهد اقدام عینک و فتنه آن را وحشتناک اما پاداش امر است. Netflix

جامعه فرو ریختن سازه

از آنجا که نمایش شروع می شود کاوش در یک طرف از شیوع زامبی که معمولا در فیلم دیده می شود—نمایش پانوراما از چه فساد و رسمی بی کفایتی منجر به فروپاشی جامعه است. که در آن بسیاری از فیلم و یا نشان می دهد تمرکز بر چگونه افراد تجربه آغاز شیوع زامبی و چگونه تمدن شروع به فرو ریختن پادشاهی با تمرکز بر موسسات و نهادهایی که اجازه می دهد قدرتمند برای پایمال ناتوان در زمان بحران. شخصیت اصلی ما این است که پسر پادشاه تاج شاهزاده لی چانگ (Ju Ji-hoon) است که برای فرار از این روستا پس از او قاب به عنوان یک خائن است. او به عنوان مخاطبان ما جانشین و آن را از طریق او که ما را ببینید که چگونه این ویروس شروع به گسترش و چگونه نجیب زادگان و مقامات شکست مفتضحانه برای جلوگیری یا متوقف کردن شیوع.

شکافهای طبقاتی تبدیل شده و حتی واضح تر

در برخی از راه, پادشاهی بیشتر در مشترک با این سال بهترین عکس برنده انگلاز آن با American zombie epic مرده راه رفتن. مبارزه طبقاتی و راه کسانی که با قدرت رها افراد خود را هنگامی که آن را متوقف می شود که به نفع آنها یک موضوع مرکزی در نشان می دهد. در حالی که صحنه های متعدد نشان می دهد که ثروتمند جشن گرفتن مجلل در فانتزی گوشت فقیر را مجبور به نوشیدن آب از همان محل است که در خدمت به عنوان حمام خود را. در اوایل شش قسمت اول فصل یک پزشک نشان می دهد که مقامات در فورت سوزاندن slumbering زامبی به جای دفن آنها را به سادگی به حفاری های خود بیرون آمده و شب هنگام. بلافاصله اعضای بالاتر از طبقات اجتماعی جسم و مرد در اتهام ارائه می دهد یک سازش: سوزاندن تنها دهقانی را اجساد اما دفن کسانی که از اشراف. زامبی ها ممکن است بیشتر احشایی منبع ترسناک اما پادشاهی اهرم از دست می دهد و چشم از وحشت واقعی نهفته است که در کلاس بی عدالتی.

zombies kingdom netflix korean tv show

زامبی گروه ترکان و مغولان در پادشاهی. Netflix

Malefactors به دنبال تسلط بر

در همان زمان پادشاهی است که بسیار علاقه مند به دیدن چگونه ساختارهای موجود مقابله با تهدید خارجی از شیوع زامبی در حالی که هنوز رقابت برای قدرت خواهد شد که آشنا به طرفداران بازی تاج و تخت. در حالی که ما می بینیم ولیعهد در واقع مقابله با زامبی ها نشان می دهد کاهش به دنبال خداوند چو (Ryu Seung-ryong) از Haewon چو قبیله و ملکه السلطنه به عنوان آنها طرح را بیش از تاج و تخت به عنوان به زودی به عنوان او می تواند به هنگام تولد به یک وارث واقعی. آنها به عنوان سرمایه گذاری بر روی زامبی هرج و مرج یک شخص ثالث که به نظر می رسد که دستور کار خود را که تهدید چه کمی ثبات وجود دارد در این پادشاهی است.

نکروزه ghouls اجرا شایع

اما آنچه در مورد زامبی خود را ؟ پادشاهی نیست چرخ را دوباره اختراع, اما آن را اضافه می کند تاب های جدید به زامبی اساطیر معرفی نيمه vampiric طبیعت از آن گوشت خواران. معلوم زامبی ها تنها می تواند راه رفتن و غذا خوردن در شب اما خفته باقی می ماند و در طول روز. نیز نشان می دهد طول می کشد استفاده کامل از آن low-tech تنظیم برای نشان دادن سمت های مختلف از مبارزه با ارواح, با, زرق و برق دار, شمشیر, مبارزه با رقص و مبتکر محاصره تاکتیک برای مبارزه با زامبی ها را انتخاب کنید.

اگر شما در سمت چپ بود نا امید از درمان سفید, واکر در آخرین فصل بازی تاج و تختو خسته با مرده راه رفتنو سپس متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و تجربه قرون وسطی وحشت از پادشاهی قبل از قتل عام رزومه این ماه است.

Kingdom فصل 2 برای اولین بار در Netflix بکشد مارس 13 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>