خندق سیمان, استفاده از شکر زرد و تخم مرغ برای ساخت خانه! TN مهندس به شما نشان می دهد چگونه

“اجداد ما ساخته شده است و زندگی در خانه های که در خدمت تمام نیازهای خود را. این خانه به خوبی تهویه مناسب در حالی که ما نیاز به ACs در حال حاضر. تقریبا سه نسل را تا پایان زندگی در این خانه! می گوید:” صاحب خانه Jawahar C.

With مردم تبدیل به زمین دوستانه مواد مانند بامبو و گل در تلاش خود را برای ساخت سیمان-رایگان خانه های پایدار بدون شک وجود دارد که این روند در ساخت و ساز است که در اینجا به ماندن بگیرید.

ارتقاء

با این حال به نظر من این مواد به نظر می رسد فوق العاده معمولی قبل از یک خانه ساخته شده با شکر زرد و تخم مرغ!

Jawahar (با پوشیدن لباس سفید در مرکز)با فراماسون که در حال کمک به او در روند ساخت و ساز

نه این یک شوخی نیست. Jawahar C یکی از Vellakoil در تامیل نادو را Tirupur منطقه است که در حال حاضر نظارت بر ساخت و ساز از 3200 متر مربع خانه ساخته شده است با استفاده از شکر زرد و سفیده تخم مرغ.

“اجداد ما ساخته شده است و زندگی در کشورهای عضو اکو دوستانه, خانه, بودند که به خوبی تهویه محکم و در خدمت تمام نیازهای خود را. من عمیقا با الهام از آنها و می خواستم برای انجام کاری مشابه است. علاوه بر فعالیت های ساخت و ساز می تواند بسیار آلوده. ما به هر حال مواجه شدید کمبود منابع طبیعی پس چرا بار زمین بیشتر ؟ ” او اشاره.

Jawahar مطمئن بود که او می خواست برای ساخت یک خانه دوستدار محیط زیست, اما زمانی که آن را آمد به اجرای آن او تنها می تواند فکر می کنم از یک نفر که می تواند آن را تبدیل به چیزی ملموس—برادرزاده اش آراویند Manoharan.

آراویند آشنایی دست در طول ساخت و ساز دوستدار محیط زیست, ساختار

27 ساله مهندس عمران اجرا می شود ساخت و ساز پایدار شرکت به نام ‘Pizhai Azhagu’ که او تاسیس در ماه ژوئن سال 2018 است. در اینجا ساختمان ساخته شده با استفاده از تکنیک های سنتی و محلی مواد در دسترس است.

ساخت خانه با استفاده از شکر زرد و سفیده تخم مرغ

“وقتی که من ساخته شده ذهن من را به ساخت یک خانه, من دقیقا نمی فکر می کنم از این مواد که به آن همه من می دانستم که آن را بود دوستدار محیط زیست و آراویند خواهد به من کمک کند. آن ایده خود را به صحبت می کنند به محلی فراماسون و مردم در منطقه و ورودی خود را در تکنیک های سنتی مورد استفاده برای ساخت خانه وجود دارد” quips به آراویند.

این دو موفق به مصاحبه با مردم و فراماسون در منطقه و نتايج کاملا غیر معمول است.

یک ماسون پلاستر دیوار با استفاده از آهک در لایه های مختلف

“بسیاری از مردم ما مصاحبه داشتند سنتی حیاط خانه های سبک ساخته شده با استفاده از گل و لای و مواد تشکیل دهنده مانند شکر زرد به عنوان عامل اتصال دهنده. آنها همچنین به ما اطلاع داد که آنها ساخته شده است این خانه خود را به عنوان وجود دارد تعداد بسیار کمی از شرکت های ساخت و ساز در آن زمان” اشاره آراویند.

پس از این او نیز صحبت کرد و به چند فراماسون در منطقه که موید این یافته ها.

“آنها به من گفتند که شکر زرد و سفیده تخم مرغ به عنوان بزرگ ساخت و ساز مواد. شکر زرد به عنوان یک عامل پیوند در حالی که استفاده از سفیده تخم مرغ در گچ به دیوار جلا نگاه,” او توضیح می دهد.

سفیده تخم مرغ جدا می شود و به روند ساخت و ساز


آراویند نیز صرفا از این که او دارای دانش در مورد چگونه این مواد را به طور یکپارچه در روند ساخت و ساز. بنابراین او طناب در برخی از فراماسون به او گفته بود با اوایل به عنوان آنها می دانستند که چگونه برای رفتن در مورد ساختمان ساختار. این مردان به نوبه خود این اطلاعات را به دیگر فراماسون کار بر روی این پروژه است.

Jawahar پایدار خانه

ساخت و ساز از خانه آغاز کرد و در آخرین هفته از ماه فوریه 2019 و انتظار می رود تا آماده شود تا پایان این سال است.

دیوار ساخته شده با استفاده از آجر معمولی است اما در جای سیمان آنها مخلوطی از ملات آهک و شن و ماسه و شکر زرد خرد شده kadukkai (زرد myrobalan) و آب است. گچ کاری بر روی آجر انجام شده است در پنج لایه و این کمک می کند تا در حصول اطمینان از تنفس ساختمان با اکسیژن بیشتر در داخل است.

ارتقاء

برگ درخت چنار استفاده می شود بین چوب و آجر برای جلوگیری از حمله موریانه.

اولین پایه از گچ کاری انجام شده است با استفاده از یک مخلوط از آهک و شن و ماسه و آب است. دوم و سوم لایه گچ بری با استفاده از یک مخلوط از آب آهک و خرد kadukkai. لایه چهارم شامل آهک آب و پودر تالک در حالی که پنجمین و آخرین لایه آن را به مخلوط آهک و آب دوباره با سفیده تخم مرغ.

آهک است که دوباره یک ماده است که معمولا استفاده می شود در حالی که ساختمان خانه های سنتی در منطقه است.

“استفاده از آهک در خدمت اهداف مختلف. آن را نگه می دارد در خانه و سرد در طول تابستان و اجازه نمی دهد گرما تصویب در زمستان” متحده آراویند.

او ساختار سقف در Jawahar خانه

بام خانه با استفاده از بازیافت چوب است که از منابع نزدیک Karaikudi چوب قدیمی بازار است. به اطمینان حاصل شود که چوب های امن از حمله موریانه بارهنگ برگ یا لوتوس برگ ها قرار داده شده بین چوب و آجر است.

این دو در حال حاضر در انتظار bethamcherla سنگ برای استفاده در کف با آهک را که در ساخت و ساز ساختمان کامل است.

دیگر ساختمان های پایدار

در حالی که این ممکن است اولین بار که او در حال ساخت یک خانه ساخته شده از شکر زرد و سفیده تخم مرغ آراویند قابل توجهی قبل از تجربه در ساخت و ساز از ساختمان های پایدار.

Damarugam مرکز آموزش

“پس از اتمام BTech در مهندسی عمران, من apprenticed برای یک سال با یک ساز محلی در روستای خود را از آنها به من آموخته زیادی در مورد طراحی ساختمان. پس از این من به دنبال یک کارشناسی ارشد در طراحی داخلی از موسسه بین المللی طراحی مد در بنگلور. من بازگشت به Vellakoil 2017 و یک روز خوب آمد در سراسر یک خانه دوستدار محیط زیست در این روستا است. این یک لوری بیکر سبک ساختمان با آجر و کاشی های سقف و تله موش پیوند دیوار. آن را کاملا داغ اما در خارج از خانه بود فوق العاده سرد در داخل. این واقعا الهام بخش من برای کشف چگونه و از کجا دوستدار محیط زیست خانه های ساخته شده می گوید:” آراویند.

بیش از یک دوره از زمان او توسعه منافع قوی در مصالح ساختمانی سنتی و تصمیم به سفر در سراسر کشور به رعایت تکنیک های مشابه. در غرب بنگال را Jhargram او را دیدم که چگونه مردم محلی استفاده می شود سنگ بامبو و گل در حالی که برای بام آنها با استفاده از کاشی قرمز مایل به قهوهای. در Jharkhand, او متوجه شده است که قبایل زندگی در کلبه های ساخته شده از گل.

کودکان شرکت کننده در کلاس های خود را در Damarugam مرکز آموزش

به محض بازگشت او راه اندازی ‘Pizhai Azhagu که ترجمه را به” زیبایی از اشتباهات.’ در اینجا تمرکز بر روی منطقه خاص معماری است که بر روی آنها طراحی و ساخت ساختمان.

“ما مشغول به کار در پروژه های مختلف و قابل توجه ترین در میان آنها Damarugam موسیقی مدرسه و مرکز آموزش مجازی در Coimbatore ساخته شده بود که در معمار لوری بیکر یاد سبک های شوخ طبعی در معرض آجر. موش دام باند دیوار کمک در عایق صدای طبل. ما همچنین با استفاده از تمایل بامبو فریم در برخی از بخش ها به جای استفاده از آجر. برای سقف, ما با استفاده از درخت کاج چوب همراه با مورد استفاده مجدد قرار منگالور کاشی. طبقه ساخته شده اند با استفاده از رنگ سبز-اکسید” اشاره آراویند.

آراویند کمک کردن در ساخت و ساز از یک ساختار تحت نظارت او در Kalpakkam

داشتن اعتماد به نفس به دست آورد پس از ساخت چنین ابتکاری ساختمان چه آراویند امید برای آینده ؟

“من می خواهم برای ادامه همین روند درک منطقه خاص معماری و مستند نحوه ساخت آنها. آن است که محلی فراماسون که تمام دانش و من واقعا خدا را شکر به آنها را برای به اشتراک گذاشتن این دانش با من. من امیدوارم که برای ایجاد بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه ساختمان در آینده به طوری که مردم باید سازگار با محیط زیست انتخاب” او می گوید: امضای کردن.


شما همچنین ممکن است به عنوان خوانده شده: 10 معماران & شرکت ساختمان طبیعی پایدار خانه های آب و هوا نیاز دارد!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>