دیزنی سود سه ماهه کاهش یافته است بیش از 90 درصد از دست دادن $1.4 میلیارد دلار در میان Coronavirus همه گیر

دیزنی دیدم درآمد خود را رها کردن بیش از 90 درصد در سه ماهه دوم آن سال مالی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور پارک نزدیک و تحت تاثیر هر جنبه ای از رسانه های غول کسب و کار.

همانطور که نیویورک تایمز گزارش شرکت منتشر شد آن درآمد سه ماهه دوم در این هفته نشان می دهد که سود کاهش یافت و 91 درصد از $5.43 میلیارد دلار در سال گذشته فقط به 475 میلیون دلار در این سال است. درآمد کل شرکت بود و در واقع تا 21 درصد در مقایسه با سال گذشته که عمدتا از کسب دارایی های خاصی از روباه که شامل FX تپه اضافه شده است.

غیر ضروری, سرگرمی, شرکت بوده است و آمار به خصوص با محدودیت در سراسر جهان قرار داده و در محل به سرعت گسترش coronavirus. دیزنی بسته تمام پارک های آن در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با تنها دیزنی شانگهای بازگشایی پس از آن به حال تعطیل در ماه ژانویه در میان اولیه شیوع بیماری در چین است.

“این شرکت گزارش داد که دیزنی پارک تجارب و محصولات که شامل پارک کروز تعطیلات و فروشگاه های خرده فروشی $ساخته شده 637 میلیون دلار درآمد عامل افت حدود 58 درصد” تپه اشاره کرد و افزود “تنها تلویزیون های خود را بدست آورد دیدم درآمد خود را افزایش تا 7 درصد به $2.38 میلیارد دلار است.”

به عنوان ایسنا اشاره کرد این شرکت دچار از دست دادن کل $1.4 میلیارد دلار در سراسر آن پارک و فروشگاه های خرده فروشی تلویزیونی عملیات و دیگر واحدهای کسب و کار.

با وجود عظیم افت در سود دیزنی, اجرایی, رئیس هیئت مدیره Bob Iger — که در سمت چپ نقش خود به عنوان مدیر عامل در فوریه 25 — گفت: این شرکت هنوز هم نقش مهمی در طول بحران جهانی خواهد شد و باید با معنی کمک به.

“آنچه ما ایجاد شده است هرگز بیشتر لازم و یا مهم تر” Iger گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران است. “مردم برای پیدا کردن آرامش و الهام بخش در ما پیام امید و خوشبینی است.”

دیزنی کاهش شدید سود خواهد شد به احتمال زیاد منعکس شده در سراسر, سرگرمی, چشم انداز به عنوان جاذبه بسته اند و سینما تعطیل با studios رفتن تاریکی متحده دستور داده اند که غیر ضروری کسب و کار ، برخی را در بر داشت راه های خلاق به اطراف بحران با برخی از استودیو رها فیلم به طور مستقیم به جریان خدمات و تلویزیون را نشان می دهد فیلمبرداری از راه دور قسمت اما صنعت سرگرمی به عنوان یک کل است ضربه سخت شده.

وجود دارد می تواند امید بیشتری در افق دیزنی. به عنوان Inquisitr گزارش یک تحلیلگر مالی پیش بینی کرد که والت دیزنی جهان می تواند بازگشایی در ماه ژوئن به لطف مرحله به مرحله در بازگشایی وقوع در فلوریدا. دولت در حال حاضر شروع به بلند کردن برخی از محدودیت ها در جای خود قرار داده در شروع coronavirus شیوع بیشتر کسب و کار انتظار برای بازگشایی در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>