دیزنی ‘Mulan’ رانده شده و دوباره برای انتشار در اواخر ماه اوت

دیزنی تحت فشار قرار دادند تا به آن آینده live-action اقتباس از مولان به اواخر ماه آگوست به دلیل تجدید حیات coronavirus عفونت نرخ با توجه به مهلت. مولان در حال حاضر باز در تئاتر در اوت 21, مارک برای بار دوم این فیلم تا به حال تاریخ انتشار آن را تغییر داد.

مولان در ابتدا مجموعه برای اولین بار در مارس 27 قبل از همه گیر باعث دیزنی آن را به حرکت به جولای 25, و در حال حاضر در اواخر ماه اوت است.

از آن زمان به بعد متحده باید به آرامی آغاز بازگشایی و به عنوان یک نتیجه, ویروس شروع به گسترش و یک بار دیگر موجب شده است تا سنبله عظیم در تایید عفونت. تجدید حیات از این ویروس ساخته شده است برخی از مناطق آهسته بازگشایی مجدد برنامه ای که برای بسیاری از بازارهای معنی نگه داشتن سینما بسته شده است.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: فاز چهار را شامل نمی شود سینما. پس از نیویورک است که یک بازار پرسود برای صنعت فیلم چندین شرکت تصمیم گرفته اند به حرکت برخی از بزرگترین فیلم یک بار دیگر به جای ریسک مالی رسید.

مهلت ارسال آثار به ذکر است که این اخبار بود که انتظار می رود با توجه به این که چند عمده بازار هنوز مردد در مورد بازگشایی سینما. همراه با نیویورک لس آنجلس و چین هنوز هم “بالا در هوا.”

“حتی اگر کالیفرنیا ارائه دستورالعمل برای سینما به بازگشایی لس آنجلس داده نشده برو جلو هنوز” اظهار داشت: این مقاله است.

به نظر می رسد دیزنی عمدا منتقل مولان به یک هفته پس از شعار‘s باز کردن. به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده کریستوفر نولان بعدی بسیار پیش بینی فیلم شعار نیز در حال افتتاح آن تاریخ تغییر برای بار دوم. شعار رانده شده و برگشت دو هفته دیگر در حال حاضر مجموعه برای اولین در تئاتر در اوت 12.

خروجی اشاره کرد که Mulan‘s جدید افتتاح طرح باید در نظر گرفته شود نشانه خوبی برای طرفداران آن را به عنوان به ظاهر به معنی دیزنی است که قصد دادن این فیلم به یک صفحه نمایش بزرگ آزادی و نه جدا کردن صندلی آن به دیزنی به علاوه اضافه کردن در.

آلن برگمن و آلن شاخ همکاری رؤسای Walt Disney Studios منتشر شد بیانیه مشترک در مورد مولان اخبار.

آنها گفتند که حتی اگر “همه گیر ما تغییر کرده است, انتشار طرح” آنها “همچنان به عنوان انعطاف پذیر به عنوان شرایط نیاز است.”

برگمن و شاخ گفت: آنها معتقد بودند در این فیلم انگیزشی “پیام امید و پشتکار است.”

“مدیر Niki Caro و ما بازیگران و عوامل ایجاد کرده اند یک حماسه و حرکت فیلم است که همه چیز را تجربه سینمایی باید باشد و این که به اعتقاد ما آن تعلق دارد – در صحنه جهانی و صفحه نمایش بزرگ برای مخاطبان در سراسر جهان برای لذت بردن از با هم.”

انتشار پیش بینی کرد که سینما احتمال “تغییر” بازگشایی مجدد برنامه ها در نور از تغییرات ایجاد شده برای فیلم آینده انتشار برنامه.

Photocall of Niki Caro (R), director of 'Mulan' and of Bina Daigeler (L), costume design director at Academia de las Artes Y las Ciencias on January 17, 2020 in Madrid, Spain
  پابلو Cuadra / گتی ایماژ

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>