دیزنی جانباز باب Chapek موفق خواهد شد Bob Iger به عنوان مدیر عامل

bob chapek disneys next ceo announced

دیزنی رئیس پارک تجارب و محصولات باب Chapek اعلام تغییرات به Epcot و نام Avengers پردیس به عنوان آینده مارول با مضمون زمین در طول یک رسانه پیش نمایش در D23 Expo در آناهایم, CA, روز پنج شنبه, اوت. 22, 2019. جف Gritchen/MediaNews گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق گتی ایماژ

آن شده است یک منبع از حدس و گمان برای سال—چه کسی جایگزین خواهد شد مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger زمانی که او در مراحل پایین در پایان قرارداد خود را در سال 2021? نامزدها به مدت طولانی فرض شده است به کوین مایر رئیس والت دیزنی مستقیم به مصرف کننده & بین المللی, پیتر, برنج, سابق, مدیر عامل شرکت شبکه فاکس و باب Chapek رئیس پارک ها و استراحتگاه. در حال حاضر ما می دانیم که برای برخی.

Chapek 27-سال دیزنی جانباز نامگذاری شده است Iger رسمی جانشین انواع گزارش است. Iger باقی خواهد ماند به عنوان رئیس اجرایی از طریق پایان سال 2021 با تمرکز بر تلاش خلاق اما Chapek فرض نقش جدید خود را بلافاصله.

قبلی: چه کسی جایگزین خواهد شد مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger—و چگونه آن را کشیده بود ؟

“با پرتاب موفق دیزنی مستقیم به مصرف کننده کسب و کار و ادغام Twenty-First Century Fox به خوبی در جریان اعتقاد من این است که زمان مطلوب برای انتقال به یک مدیر عامل جدید,” Iger گفت. “من بیشترین اعتماد به نفس را در باب و نگاه به جلو به کار کردن از نزدیک با او بیش از 22 ماه به عنوان او فرض این نقش جدید و کنکاش عمیق تر به دیزنی چند وجهی جهانی کسب و کار و عملیات در حالی که من همچنان به تمرکز بر روی این شرکت تلاش خلاق.”

Iger افزود: “باب هفتم مدیر عامل در دیزنی نزدیک به 100 سال سابقه و او ثابت کرده است که خود را فوق العاده واجد شرایط برای رهبری این شرکت را در قرن بعدی. در طول زندگی حرفه ای خود در باب رهبری با صداقت و اعتقاد راسخ همیشه احترام دیزنی میراث غنی در حالی که در همان زمان مصرف هوشمند و نوآورانه خطرات برای آینده است. موفقیت خود را بیش از گذشته 27 سال بازتاب خود را رویایی رهبری و قوی رشد کسب و کار و نتایج درخشان او همواره زمانی در نقش های خود را در پارک ها و محصولات مصرفی و استودیو. تحت باب رهبری به عنوان مدیر عامل نمونه کارها ما را از کسب و کار و شگفت انگیز ما و افراد با استعداد را ادامه خواهد داد به خدمت این شرکت و سهامداران آن به خوبی برای سال آمده است.”

Chapek پرداخت ادای احترام به سلف خود در یک بیانیه گفت: “من فوق العاده احترام و افتخار به فرض نقش مدیر عامل از آنچه که من واقعا معتقدم که بزرگترین شرکت در جهان به رهبری ما فوق العاده با استعداد و اختصاصی بازیگران اعضا و کارکنان” Chapek گفت. “Bob Iger ساخته شده دیزنی به ترین تحسین و موفق رسانه ای و سرگرمی شرکت شده اند و من خوش شانس برای لذت بردن از یک صندلی ردیف جلو به عنوان یک عضو از تیم رهبری است. سهم من از تعهد خود را به خلاق تعالی نوآوری در فن آوری و بین المللی توسعه, و من ادامه خواهد داد به آغوش این همان راهبردی ستون رفتن به جلو. همه چیز ما به دست آورد تا کنون به عنوان یک پایه محکم برای بیشتر خلاق قصه گویی جسورانه نوآوری و متفکر ریسک.”

سهام دیزنی کاهش یافت و حدود 2.5 درصد بعد از یک ساعت پس از اعلام هر CNBC.

در Chapek نقش جدید او را به طور مستقیم نظارت بر همه دیزنی بخش کسب و کار و عملکرد شرکت های بزرگ. Chapek جدید قرارداد اجرا خواهد شد از طریق فوریه 28, 2023, با جدید حقوق و دستمزد سالانه از 2.5 میلیون به گفته خبرنگار هالیوود. که شامل یک هدف جایزه $7.5 میلیون دلار و سالانه دراز مدت انگیزه اعطای 15 میلیون دلار. در سال 2018 مشاوره شرکت سهامداران نهادی خدمات و رویترز تخمین زده است که Iger می توانید کسب درآمد تا آنجا که $423 میلیون بیش از چهار سال اگر او رسید همه از عملکرد انگیزه در خود را جبران بسته است.

رئیس جدید دیزنی پارک تجارب و محصولات خواهد شد در یک زمان آینده.

Iger بود به نام دیزنی مدیر عامل شرکت در سال 2005 و تحت رهبری او پادشاهی سحر و جادو به شدت به دست آورد و با مشخصات بالا و حق رای دادن-قادر مارک های چنین به عنوان پیکسار, انیمیشن, Marvel Entertainment, لوکاس فیلم و 21st Century Fox. Iger نیز قرار دیزنی به عنوان قابل توجه مستقیم به مصرف کننده بازیکن با راه اندازی دیزنی+ است که امن بیش از 28 میلیون مشترک از ماه نوامبر و نظارت کامل از Hulu.

Chapek به رهبری دیزنی پارک عملیات این شرکت بزرگترین کسب و کار بخش پس از 2015. در سال 2018 به عهده کنترل دیزنی محصولات مصرفی عملیات در سطح جهانی به عنوان رئیس پارک تجارب و مصرف کننده محصولات. از سال 2011 تا 2015, Chapek در خدمت به عنوان رئیس جمهور سابق دیزنی محصولات مصرفی بخش. او در ابتدا پیوست دیزنی در سال 1993.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>