دیزنی تصدیق به COVID-19 با برنامه Reshuffling

Disney Movie Release Schedule Coronavirus

دیزنی اکران فیلم موکول بودن. دیزنی

ببخشید طرفداران فیلم اما 2020 انتشار برنامه فقط یک کل خیلی bleaker.

دیزنی اعلام کرده است عظیم تغییر زمان از آن تئاتر سینما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. Kenneth Branagh را Artemis Fowl اقتباس در اصل برنامه ریزی شده برای آخر هفته روز یادبود است که دوباره روت دیزنی+. (جالب اینجاست که دیزنی استودیو ترین فیلمهای حق رای دادن ویژگی ها و ترین عناوین بهترین-مناسب برای پخش, اما این داستان برای یک روز دیگر.)

همچنین نگاه کنید به: HBO باعث می شود یک تکه از آن برنامه نویسی رایگان به تماشای

این استودیو همچنین تایید کرد که مولان و بیوه سیاهکه هر دو در حال حاضر به تاخیر افتاده است هنوز هم می خواهد کارگردان تئاتر به عنوان در صفحه اصلی سیستم عامل است. سابق در حال حاضر میله میله برای جولای 24 هل که دواین جانسون و امیلی بلانت را جنگل کروز به 20 ژوئیه 2021. Coronavirus همه گیر است, متوقف, تمام, تولید, فشار studios به یک تعادل از انتشار کامل فیلم و هنوز هم به اندازه کافی در خط لوله برای دیدار با 2021 خواسته است.

دیزنی تابعه استودیو مارول قبلا ادعا سون تاریخ انتشار قبل از COVID-19 شیوع. ساخته شده است که این انتقال تا حدودی آسان تر برای استودیو. اسکارلت جوهانسون را بیوه سیاه در حال حاضر حرکت به Eternals نوامبر 6 آخر هفته با Eternals حرکت به فوریه 12, 2021, Shang-چی و افسانه ده حلقه در حال حرکت به مارس 7, 2021, دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون در حال حرکت به نوامبر 5, 2021 و Thor: عشق و رعد و برق در حال حرکت به 18 فوریه 2022. پلنگ سیاه 2 است و قرار ماندن در مارس 8, 2022 و کاپیتان مارول 2 در حال حاضر به طور رسمی دریافت جولای 8, 2022 تاریخ انتشار.

پیکسار در روح خواهد ماند در ژوئن 19 اسلات در حال حاضر مارک غیر رسمی شروع این کوتاه تابستانی فیلم پرفروش فصل است. در جای دیگر قرن 20 را, رایگان Guy, با بازی رایان رینولدز حرکت از جولای 3 دسامبر 11. وس اندرسون فرانسه اعزامیک نور افکن آزادی حرکت از جولای 24 اکتبر 16. قابل توجه قرن 20 جدید جهشکه در اصل مجموعه ای منتشر می شود در سال 2018 و دستخوش حداقل پنج تاریخ تغییرات هنوز دریافت یک جدید official debut.

دیزنی اذعان این واقعیت جدید در خدمت چشمگیر به 2020 انتشار برنامه با حق رای دادن بزرگ رویداد تصاویر خود را رها اولین تعطیلات آخر هفته. در حالی که برادران وارنر منتقل شده در اطراف یک تعداد انگشت شماری از فیلم های این استودیو هنوز منتقل کریستوفر نولان را بسیار پیش بینی اصلی فیلمهای شعار از آن در جولای 17 تاریخ انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>