Disney+ Subscribers netflix

این Mandalorian رانندگی رشد عظیم برای دیزنی+. دیزنی+

مدیر عامل شرکت دیزنی Bob Iger است به خوبی آگاه است که دیزنی+ نمی تواند مطابقت با تنوع و حجم Netflix بی پایان کتابخانه از محتوای اصلی. “ما می دانستیم که ما راه اندازی شد که ما راه اندازی شد و با مقدار نسبتا کمی از برنامه نویسی اصلی و که آن را خواهد ساخت در طول زمان,” او گفت: درآمد تماس بگیرید. در اینجا چیزی است: دیزنی نیست نگران ابتلا به Netflix بکشد شگرف برنامه نویسی و توسعه است. بازار پیشرو جریان خدمات سرمایه گذاری $17 میلیارد به محتوا در سال 2020; دیزنی+ دهکدهای را کنار بگذارند “فقط” $1 میلیارد دلار برای اصل در سال اول آن. خانه ماوس در مبارزه با جریان جنگ های خود را در آن شرایط است.

Iger نشان داد که دیزنی+ است که با اعمال نفوذ بالا مشخصات حق رای دادن مارک های چنین به عنوان تعجب جنگ ستارگان و پیکسار برای جذب استفاده در حال حاضر به دست آورد متناوب 28.6 میلیون مشترک پس از راه اندازی آن. این انتظار بسیار مخربی افزایش باعث شده است تا تحلیلگران به تجدید نظر خود را در دراز مدت برنامه ریزی برای خدمات. تلویزیون دیجیتال تحلیلگر تحقیقات سیمون موری پیش بینی است که دیزنی+ در حال حاضر پیش افتادن از 126 میلیون مشترکین در سراسر جهان تا سال 2025 به گفته خبرنگار هالیوود. Netflix در حال حاضر 167 میلیون نفر در سراسر جهان مشترک است.

همچنین نگاه کنید به: کسانی که 28.6 میلیون دیزنی+ مشترکین با یک ستاره

در اینجا بزرگ نکته: ما هیچ ایده چگونه بسیاری از 6 میلیون یا بیشتر دیزنی+ مشترکان عامل در 12 ماه رایگان دادگاه باقی خواهد ماند و هنگامی که آنها نیاز به پرداخت. پیش بینی مانند این نیز معروف inexact. یک تحلیلگر قبلا پیش بینی 15 میلیون مشترک برای دیزنی+ در سال اول خود را در حالی که دیزنی مدیران در ابتدا با هدف از بین 60 میلیون و 90 میلیون مشترک تا سال 2024. هر کس عکسبرداری از مفصل ران در اینجا. اما تلویزیون دیجیتال تحقیق طرح نشان دهنده این صنعت ارزیابی کلی از دیزنی+. این پلت فرم است که یک نیروی عظیم منهدم کننده در حال توسعه است.

Disney+ The Mandalorian Ratings Netflix Stranger things

این Mandalorian دیزنی+

با تشکر قابل توجه آن کتابخانه از مارک سرگرمی (سیمپسونها, Star Wars: The Clone Wars, Marvel movies, و غیره.), دیزنی+ بیش از اندازه کافی میراث محتوا برای حفظ مشتریان موجود و جلوگیری از اونا. اما منحصر به فرد برنامه نویسی اصلی این است که چه درایوهای جدید اشتراک رشد. خارج از این Mandalorianاست که تولید جهانی تقاضای برخی از بینندگان شکایت کرده اند که دیزنی+ است فاقد باید ببینید اصل. اما Iger قصد ندارم به تغییر خدمات برنامه نویسی استراتژی برای رقابت در Netflix بکشد سطح. “شصت و پنج درصد از افرادی که به تماشای Mandalorian تماشای حداقل 10 چیزهای دیگر را بر روی سرویس” او گفت:. ترجمه: مهاجم محتوای هزینه های مورد نیاز نیست زمانی که دیزنی دارای چنین بخشنده جنگ قفسه سینه جذاب IP. میکروفن رها کردن.

دیزنی+ راه اندازی خواهد شد در اروپا در دو ماه و امیدوار است در دسترس در سراسر جهان در عرض دو سال. این سرویس خواهد بود مانورهای رندانه برای موقعیت با امتیازهای مانند Netflix و Amazon Prime تصویری (دیزنی-عمل Hulu گنجانده شده است در این شرکت محبوب $12.99 جریان بسته نرم افزاری همراه با ESPN+) و همچنین از تازه واردان تلویزیون اپل+ HBO حداکثر و طاووس. “وجود دارد بدیهی است که رقابت بیشتر در آینده به فضا اما وجود هر گونه رقابت است که مانند ما” Iger گفت.

دیزنی به نظر می رسد برای ماهیگیری رویداد در سطح جریان منتشر شده است که احساس خاص با توجه به نادر بودن به جای مکرر محتوا قطره در هر هفته. وجود دارد به عنوان بسیاری از هفت مارول miniseries در آثار با شاهین و سرباز زمستان debuting در ماه اوت و WandaVision ورود در ماه دسامبر. هر یک خواهد شد که فیلمهای بودجه خود را برای مطابقت با صفحه نمایش بزرگ هستند. لوکاس فیلم نیز در حال توسعه یک تعداد انگشت شماری از ستارگان سری به پیوستن به این Mandalorianکه اولین فصل 2 در ماه اکتبر هر چند وضعیت خود را باقی می ماند در این زمان ناشناخته. دیزنی اجرایی تیم گفت: آنها انتظار دارند علامت یو پی اس برای افزایش پیش از این منتشر شده است.

تلویزیون دیجیتال پروژه های تحقیقاتی Netflix به نشستن در حدود 238 میلیون مشترک تا سال 2025 در برابر آن 126 میلیون مشترک طرح ریزی برای دیزنی+. در حالی که Netflix داخلی رشد plateaued وجود دارد هنوز دلیل کافی برای آن را باور می توانید تعلق ده ها میلیون نفر از مشتریان جدید در خارج از کشور که در آن می بالد بی همتا سال-مدت سرمایه گذاری. دیزنی+ لزوما ممکن است پیش افتادن از Netflix در جهانی مشترک و جریان جنگ نیست یک بازی با حاصل جمع صفر با تنها برنده است. اما آن را به سرعت تبدیل به آشکار است که دیزنی+ خواهد بود یک نیروی غالب در جریان صنعت در حال حرکت به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im